течни кристали

  • 2 922
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
позаинтересувах се за течните кристали,защото косата ми цъвти и разбрах че те предпазвали.но като разгледах предишни теми във форума има мн различни мнения.едни казват че косата им ставала мн мръсна и сплескана,други че кристалите били добри
и затова питам:има ли доволни,на които им е спрял цъвтежа на косата?
за да не стане пак така че съм дала поредните 10 лв за някакъв боклук
  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз ползвам чат-пат течни кристали.Имай предвид няколко неща за тях - те са за много суха коса,защото затварят косъма и ако не ти е такава косата, съответно я омазняват прекалено и дава този "мръсен" вид.Не трябва да слагаш по много.И най-важното - общо взето нищо не предпазва косата от цъфтеж,трябва си редовно подстригване по мъничко.Но все пак да те зарадвам  малко - цъфти живата коса.Защото аз в един малко щур период жестоко си третирах косата и с години не ми е цъфтяла изобщо,ама то косъма бил толкова умрял,че как да цъфне  Embarassed...Но аз лично съм доволна от кристалите,но пак казвам - те са за много суха коса.

# 2
  • Мнения: 5 313
Аз съм доволна от кристалите за коса,но косата ми по принцип не цъфти.
Изправям я редовно с преса за коса и не знам нали е от кристалите,но косата не ми се е изсушила въобще.
Кристалите ги слагам на влажна или на суха коса,по дължината й.

# 3
  • Мнения: 2 910
Аз съм доволна от кристалите за коса и при мен има ефект от използването им. Нанасям ги по краищата на косата най- вече и съвсем малко по самата дължина, но не и корена и въпреки това, косата трябва да се подстригва.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 291
Ако косата ти има склонност да се омазнява, не си взимай... те са за суха или жизнена коса. Имам една приятелка, която с тях си прави разкошни къдрици, но тя е мноооого къдрава.

# 5
  • Мнения: 6 164
И аз ги ползвам отскоро - същите ми се виждат като серума за сухи краища на Avon. Нанасям ги към края на косъма, или където преценя, че е сухичък, не слагам в корените, защото ми се омазнява бързо. Много доволна, защото определено изглежда жива и лъскава, въпреки че я изтормозих с доста блондори, бои и какво ли не в рамките на 2 седмици.  Whistling

# 6
  • Мнения: 7 186
За цъфтежите най- ефикасно си остава подрязването на върховете всеки месец или два.
Моята коса не цъфти, но много я третирам с какво ли не и кристалите я спасяват. Откакто ги ползвам косата ми е в много по- добро състояние. Вярно е, че по- бързо се замърсява, но аз така или иначе я мия през ден, тъй че не ме притеснява това.

# 7
  • Мнения: 5 140
Моята коса е склонна към омазняване, но използвам кристали, тук във форума дамите ме запалиха и си купих и съм доволна. Слагам ги само в крайщата на косата, пък и фризьорката ми каза, че е добре че ги ползвам. Така, че съм за течните кристали. Peace

# 8
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз ползвам кристали(на Сери).Доволна съм и не ми омазняват косата.

# 9
  • Мнения: 6 155
И аз съм от доволните  Grinning Косата ми е суха и кристалите направо попиват....определено изглежда по-добре от както ги ползвам  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 044
Когато бях руса,кристалите ми съживиха косата.В момента съм на руси кичури,косата не ми е изтощена,но слагам кристали преди пресата или сешоара и става супер Wink

# 11
  • Мнения: 4 546
според мен, първо се подстрижи. иначе за кристалите - омазняват малко косата, но не много. вече им хванах цаката - съвсеем по малко се слагат. ползвам ги на мокра коса, за да предпазват косата от сешоара, но не ги слагам всеки път. не ми цъфти косата, но ползвам всеки път маски като я мия.

# 12
  • Мнения: 891
Ползвам кристалите за коса на Биофарма и съм доволна, в смисъл, че косата ми изглежда по - добре, по - жива, по - хубава, но за цъфтежа определено не ми помага. Косата ми продължава да си цъфти, точно както и преди да ги ползвам !
За цъфтежите май нищо друго не помага, освен редовното подстригване  newsm78

# 13
  • Мнения: 3 575
Аз винаги си слагам след къпане на влажна коса.

Мойта коса е естествено къдрава и винаги си е суха, така че на къдриците ми стои супер.
Но като се изправям се е случвало да прекаля и да изглежда мазна....

# 14
  • Мнения: 377
Нищо не може да ти оправи цъфтящите краища освен подстригването, но определено кристалите забавят цъфтенето. Ползвам кристали повече от 2 години и съм много доволна, преди това трябваше да се подстригвам най-много на 2 месеца, а сега и по 4 съм минавала без подстригване и без да ми се разцъфти косата.
Особено голямо впечатление ми направи, че след като ги използвах на морето. След това косата ми не беше в ужасно състояние и не плачеше за ножица. Слагам по съвсем малко само в краищата и косата ми не се омазнява по-бързо от обикновено.
Не смятам, че ще съжаляваш за покупката.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт