Уред за бедра.......?

  • 4 722
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 238
.....това ми е първи пост тук ,затова изкам първо да поздравя всички Ви Simple Smile

А сега на вапроса ...става дума за един уред(ако мога да го нарека така),използва се за стятгане на бедрата най-вече в вътрешната част.Слага се м/у коленете,мисля ,че преди доста време ги маше в МЕТРО.
Ако въпреки странното ми обяснение Simple Smile сте се сетили за какво говоря,ще се радвам някой да ми помогне с информация от къде да си купя  това
"ЧУДО " Wink

# 1
  • Мнения: 5 622
Аз имам такова. Обаче питай ме дали го ползвам  Whistling

Купих си го още навремето, когато бяха даже доста скъпи, с надеждата, че ще почна най-после да правя някакви упражнения, но уви това не стсана..

Между другото, този уред, може да се ползва не само за бедра. Идеално става и за гърди и за бицепс и трицепс. Също и за корем!

Но не знам къде може да го има, наистина... ти  писала ли си от къде си, за да могат момичетата от твоя град да ти помогнат най-пълноценно с инфо за магазините,в  които го има?

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 815
...става дума за един уред (ако мога да го нарека така), използва се за стятгане на бедрата най-вече в вътрешната част. Слага се м/у коленете,мисля, че преди доста време ги маше в МЕТРО.
...ще се радвам някой да ми помогне с информация от къде да си купя това
"ЧУДО " Wink
Имам такова. Не го взех от Метро обаче, направо без пари го взех. Към 186, 84 кила тежи...стяга доста добре Mr. Green

# 3
  • Мнения: 663
Значи на времето от ве ес телешоп го купихме нашия, имаше и видеокасета към него с упр.,ползвала съм го само за вътрешната част на бедрата и много добра работа върши.Нали Елена от Биг Брадър с такъв уред влезе в къщата, обаче по-нов модел от моя.100 процента го има във фитнес магазините, поне на нашата улица има такъв магазин и уреда е изложен на витрината.Айде, че много дълго стана.

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имам такова. Не го взех от Метро обаче, направо без пари го взех. Към 186, 84 кила тежи...стяга доста добре Mr. Green
Joy Joy Joy Със здраве да си го ползваш!   bouquet
Уредът се наричаше май  "Тай мастър". Аз имам такова нещо, но го имам от десетина години. Държа си го до компютъра.
Вчера моят Самуил и Ането на Анда правиха гимнастика с него.  Grinning

# 5
  • Мнения: 238
благодаря ви за бързите отговори Simple Smile 
ще опитам да го наперя по името ,което ми каза Vasilisa Umnica
но все пак ,ако някой го е виждал и на витрината на софийски магазин ,нека каже

поздрави

# 6
  • Мнения: 6 155
Имах такова "чудо" от по-старите. Никаква работа не върши и е доста хилаво. Според мен, ако разчиташ на това за стягане на краката - забрави! Новите модели може и да са по-добри, де Thinking

# 7
  • Мнения: 5 622
Имах такова "чудо" от по-старите. Никаква работа не върши и е доста хилаво. Според мен, ако разчиташ на това за стягане на краката - забрави! Новите модели може и да са по-добри, де Thinking

И моето е старо, но не е никак хулаво.Върши много добра работа, стига да имаш волята за постоянството, което се изисква, за да има резултат!

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Уреда, за който говорите да не би да изглежда като пеперуда  newsm78 newsm78 newsm78?
Две рамена, захванти под ъгъл с едно такова, като топче - уффф, как го обясних.....надявам се да сте ме разбрали Blush Mr. Green

# 9
  • Мнения: 6 155
Уреда, за който говорите да не би да изглежда като пеперуда  newsm78 newsm78 newsm78?
Две рамена, захванти под ъгъл с едно такова, като топче - уффф, как го обясних.....надявам се да сте ме разбрали Blush Mr. Green

Същото  Laughing


Буба, аз с това мога да си правя по 100 повторения и резултата е минимален. Предпочитам във фитнеса на машина с тежести да се натоваря 3 серии по 15 повторения, отколкото това.
А, не знам твоето какво е, но моето на първия месец се пукна топката, скърца колкото си иска...абе хилаво си е Wink

# 10
  • Мнения: 5 622
Уреда, за който говорите да не би да изглежда като пеперуда  newsm78 newsm78 newsm78?
Две рамена, захванти под ъгъл с едно такова, като топче - уффф, как го обясних.....надявам се да сте ме разбрали Blush Mr. Green

Същото  Laughing


Буба, аз с това мога да си правя по 100 повторения и резултата е минимален. Предпочитам във фитнеса на машина с тежести да се натоваря 3 серии по 15 повторения, отколкото това.
А, не знам твоето какво е, но моето на първия месец се пукна топката, скърца колкото си иска...абе хилаво си е Wink

Да бе..като цяло е бошлав работа... Wink

# 11
  • Мнения: 171
Имах такова "чудо" от по-старите. Никаква работа не върши и е доста хилаво. Според мен, ако разчиташ на това за стягане на краката - забрави! Новите модели може и да са по-добри, де Thinking
Ако пък държиш да си го купиш-има го все още в Метро. Преди 2 седмици купувах дъмбели на мъжлето и го видях там.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
Имах такова "чудо" от по-старите. Никаква работа не върши и е доста хилаво. Според мен, ако разчиташ на това за стягане на краката - забрави! Новите модели може и да са по-добри, де Thinking
Ако пък държиш да си го купиш-има го все още в Метро. Преди 2 седмици купувах дъмбели на мъжлето и го видях там.


Какви пари е newsm78?

# 13
  • Мнения: 5 647
Аз също имам такова чудо и предполагам се сещате, че не го използвам.  Mr. Green За ефект не мога да кажа дали има, защото откакто е взет си седи ей така. Дори вече не знам къде е.

Общи условия

Активация на акаунт