Сгъваема кошара

  • 1 953
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Търся сгъваема кошара.

# 1
  • Мнения: 7 640
за спане или за игра?

# 2
  • Мнения: 3 042
 Можеш да видиш сгъваеми кошарки тук -
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2005&c … ory=91&type=2.

Аз имам тази кошарка, която е с комарника - тя е сгъваема на 2 нива. Става и за игра и за спане. Горното ниво може да се ползва докато детето започне да се надига - ние го ползвахме до към края на 7м. След това го махнахме и използвам и до ден днешен долното ниво - когато имам някъква работа и нямам възможност да тичам след малкия  го слагам в кошарката да си играе /, защото  той не е от най-кротките и навсякаде се завира и всичко каквото види все още слага в устата;за това все още ми влиза в употребе кошарката./
Забравих да напиша, че комарникът се маха /ние изобщо не сме го монтирали при зглобяването/.

Последна редакция: ср, 22 фев 2006, 08:57 от rubi

# 3
# 4
  • Мнения: 77
PolarFox кошара за игра и спане ,ето такава,за цвета няма значение.http://www.pakostnik.com/pics/9866668672.jpg

# 5
  • Мнения: 10 758
Нашата е от фирма Мони за 95 лв..Има и в Метро по-евтини.Според мен всичките са еднакви и вършат една и съща работа.Само един етикет променя цената.Нашата я използваме само като ходим някъде с преспиване.Иначе си има обикновенна кошара за игра.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 324
Еднакви са само на външен вид! Ние първо имахме "чиполино" на две нива, тинтири минтири и като започна да се изправя и да се друса в нея на няколко пъти тъпата кошара се сгъна, както детето е вътре и естествено - цицини, рев. След това си взехме "хаук" - изглежда същата, но е много стабилна.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 522
Еднакви са само на външен вид! Ние първо имахме "чиполино" на две нива, тинтири минтири и като започна да се изправя и да се друса в нея на няколко пъти тъпата кошара се сгъна, както детето е вътре и естествено - цицини, рев. След това си взехме "хаук" - изглежда същата, но е много стабилна.

най-вероятно не е била опъната добре - имам 2 чиполино в къщи ( жестоко експлоатирани) и 2 хаук ( у майка ми, ползвани 10 пъти ) - при нас се сгъна пък единият хаук седното дете вътре, защото не беше разпънат добре 

# 8
  • Мнения: 3 447
А тази дали върши работа (на ТСМ е), ползвал ли е някой?

http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/31/products_id/163

# 9
  • Мнения: 77
Dona,мисля че кошарата на ТСМ е хубава.Някои ако я ползва нека си даде мнението за нея.Айде де никой ли не е ползвал кошара на ТСМ? newsm78

Последна редакция: чт, 23 фев 2006, 09:17 от ДесиМ

# 10
  • Мнения: 6 039
кошарата на ТСМ е само на едно ниво, което е много неудобно рез ървите 5-6 месеца. така, че търси подобна, но на 2 нива.

# 11
  • Мнения: 35 891
нашата е Хаук, второ дете гледа Simple Smile

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нашата е Чиполино. Много съм доволна, но отстрани ципът се скъса от влизане и излизане.

# 13
  • Мнения: 4 362
Търся сгъваема кошара.

Аз си взех на Бертони бяха на промоции в Метро за 95 лв,на две нива
Ето я

# 14
  • София
  • Мнения: 4 129
кошарата на ТСМ е само на едно ниво, което е много неудобно рез ървите 5-6 месеца. така, че търси подобна, но на 2 нива.

Четох във форума, че може да се сложи на кошарата на ТСМ второ ниво от ABC Design. Струва 48 лева. Но не знам дали са удобни кошарите на ТСМ.

Общи условия

Активация на акаунт