Някой ползвал ли е VoipBuster за безплатни разговори?

  • 1 195
  • 19
  •   1
Отговори
Ето го сайта:
http://www.voipbuster.com
Може да се говори безплатно/и безкрайно/ от компютър към стационарен телефон в България, ако си закупите 10 euro депозит.
Интересува ме някой дали вече я ползва и по-добра ли е от Скайпа?

# 1
  • Мнения: 1 110
Ползвам я редовно, до стационарен телефон в БГ беше 0,06 Е на минута. Качеството за мен е приемливо.
Но да те зарадвам - от днес и с БГ е БЕЗПЛАТНО Grinning

# 2
  • Мнения: 847
Наистина ли е безплатно към БГ?И ако Да само към дом.телфон или и към мобилен ?
Вразката по добра ли е от Скайп?
До сега съм използвала скайп и съм доволна...цената към дом.тел. беше същата..

# 3
  • Мнения: 1 110
Чак по-добра не бих казала че е, но досега е била на разбираемо ниво. Вчера пробвах до фиксиран и беше безплатно (получих меил от тях че си разширяват безплатните дестинации и веднага пробвах)  Grinning
Нооооооо само към фиксиран телефон.

# 4
  • Мнения: 138
Може да се говори безплатно/и безкрайно/ от компютър към стационарен телефон в България, ако си закупите 10 euro депозит.
Само да допълня, че ако се звъни до безплатна дестинация не се налага да се закупува депозит.

# 5
  • Мнения: 847
ами аз си го инсталирах и днес ще пробвам...Докога е тази промоция?
Ина4е им видях тарифата и тя е както на скайп за мобилен телефон..

# 6
Eто това получих в пощата си при регистрацията:
You can now make FREE calls to several countries. These calls are limited to 1 minute per call.
If you want UNLIMITED calls to our FREE destinations, all you have to do is go to our website and buy 10 Euro worth of credit.
Според мен може да се говори по-дълго от 1 мин , само ако си закупил този кредит.

# 7
  • Мнения: 1 110
Да без да си внесеш депозит разговорите са по минута, но този депозит си го ползваш да се обаждаш на платени дестинации. След като внесеш, говориш с БГ стационарни телефони колкото дълго искаш без да плащаш.

# 8
  • Мнения: 138
А, пък на мен още не са ми писали и явно заради това съм недоразбрала  Sad

# 9
  • Мнения: 847
Ми аз го ползвах,без да си купя кредит ,но не съм о4арована ,вразката не е хубава поне от Фр-я...и предпо4итам скайп ,пак и тази промоция до кога ще е ???после като я махнат ще е платено и до бг

# 10
  • Мнения: 1 101
и аз го ползвах/но само 1 мин. е безплатно!!!!!!!!!!!!И после иска да си купиш кредит

# 11
  • Мнения: 185
Мъжът ми е zапален по телефонирането чреz интернет (VoIP -Voice over IP).
Ние полzваме Sipsnip, полzвам го дори и zа раzговори до БГ.
Доколкото раzбрах VoipBuster имат в момента промоция и телефонирането до БГ е беzплатно, но може и всеки момент да оптадне промоцията и да се плаща, а и свърzването коствало много опити.

# 12
Аз го ползвах, връзката беше отлична, свързах се веднага.
Дано промоцията продължи по-дълго.

# 13
  • Мнения: 418
Az sashto gi izp0olzvah dnes:))) strahotno e Simple Smile obadih se na majka mi pone 15 pati Simple Smile che dori i na baba mi , kojato e na selo Simple Smile i se chuvashe idelano i ot dvete strani. Az se obajdam ot NY:) i vrazkata beshe otlichna .... utre pak Simple Smile pupupuuuu da prodalji promocijata po-dalgo Simple Smile

# 14
  • Мнения: 224
i аз говорих днес с нашите,званнях много пъти Embarassed и се чуваше много добре:)...дано да е за по-далго...

Общи условия

Активация на акаунт