бетахемолитичен стрептокок

  • 1 242
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
привет  Hug
мойта щерка от декември започна да боледува от гърло.тя е с огромни сливици,но такова чудо до сега не ни се беше случвало.направо се хванах за главата ooooh!в разстояние на 2 месеца детето ми,което е на 6 години изпи оспен,азитрокс,аугментин,дурацеф и клацид.в крайна сметка се оказва,че има бетахемолитичен стрептокок,който е много упорит за лечение-не се повлия от клацида ,а в него ни беше надеждата...заведохме дъщеричката ни в исул при доц. тодоров.той я прегледа 2 пъти и на втория каза ,че трябва да се вадят-няма начин.детето ми линее от ден на ден,ставичките я болят въпреки,че аст и е отрицателно.сега се притеснявам ,че ще вадят сливиците без да е излекуван стрептокока newsm78дали има проблем?от друга страна се успокоявам,че доц.тодоров нямаше да ни праща на вадене ,ако това не беше наложително...и аз не знам.някой от вас запознат ли е по този въпрос?какво е вашето мнение newsm12

# 1
  • София
  • Мнения: 11 658
И ние сме ходили при доц.тодоров,но за трета сливица.Доколкото съм запозната, той препоръчва вадене в краен случай!А защо не го заведеш детето на още един УНГ специалист?

# 2
  • sofia
  • Мнения: 769
А защо не пробваш с хомеопатия - стрептокок съм лекувах успешно на малката дъщеря. При нас се изрази като поредица ит ларингити и конюктивити.

# 3
  • Мнения: 666
 Махайте ги сливиците имахме вашия проблем на три години тогава не ги махнаме следствие на това големия разви артритизобщо не се притеснявай за това , може да получи усложнение , ако забавите нещата , що се отнася до хомеопатията не те съветвам да поемаш този риск, защото аз и това пробвах и се усложни ситуацията, детето ми не се оправи докато не махнахме и трите сливици- след тази операция вече 5 години минаха боледува от дъжд на вятър

# 4
  • Мнения: 112
Бяхме с вашия проблем докато не ни махнаха сливиците.Пиехме АБ след АБ,заради този стрептокок.И ние ходихме при доц.Тодоров.Той ни извади сливиците в ИСУЛ.Много съм доволна от доктора.След като той ти препоръчва махай ги не се чуди.След това минете на хомеопатия.С двумесечен курс на лечение с хомеопатични препарати да чукна на дърво нямаме вече такъв проблем.Ако искаш пиши ми на лични ще ти дам координатите на нашия хомеопат.
УСПЕХ!

# 5
  • Мнения: 87
много благодаря на всички ви за отговорите,сега съм малко п о-спокойна.дано всичко бъде наред Praynig

Общи условия

Активация на акаунт