ДЕТСКИ ОЧИЛА ЗА СКИ - СПЕШНО

  • 1 471
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
Моля всички, които се сещат от къде могат да се купят детски скиорски очила в София да ми помогнат. Днес!
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 346
виж в магазина на Росиньол

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Моята е тази седмица на ски. Притеснявах се, че съм я пуснала без очила. Марч вчера ми каза, че има ски маски по 15 лв в SLS на бул. "Черни връх". Отказах се обаче да й взема т.к. тя каза, че не и блести много /сигурно карат по на сянка/, а и като гледам прогнозата за времето май ще е по-скоро облачно до края на седмицата.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 324
Какво ще рече SLS? Аз съм хваната от гората.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 657
Купихме очила за ски точно преди Нова Година.Детски по принцип трудно се намират.Ние ги купихме за 45 лева от спортния магазин на спирката на трамваите на Петте Кьошета!

# 5
  • Мнения: 817
SLS намира се на Черни Връх ако идваш от центъра се пада от ляво след кръстовището за Иван Вазов ,първо има една бензиностанция и авто мивка и след това е магазина.Отпред има паркинг.Същия го има и в ЦУМ май на 3ти етаж / до магазина на найк/ и на чел;рни връх срещу завод Витоша.
В този първия има най голям избор на марки ,цени итн.В момента май все още има намаление!Ние от там си купихме каската и очелата тип маска .Наште са на "УВЕ" и са мнага симпатични. Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 1 324
СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ!

# 7
  • София
  • Мнения: 293
Миналата година купих от магазина на Росиньол в ЦУМ. Цената беше около 10 лв.

Общи условия

Активация на акаунт