Питане за морето

  • 3 110
  • 46
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 260
На колко месеца най-рано може да се води бебето на море?

# 1
  • Мнения: 138
Аз живея на морето и не смятам че преди годината трябва да се води каката я заведох на 1 и два месеца

# 2
  • Мнения: 1 425
Аз също смятам, че преди годинката е рано да ходи детенцето на море. Аз живея във Варна и заведох дъщеря си за първи път като беше на 1г.и 2 мес. Но я водех сутрин от 8:00 до 10:00, когато слънцето е най-слабо.

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
След годинката е най добре, когато може да ходи и да се радва на водата и пясъка, иначе едно бебе какво би правило на плажа, не мисля, че ще му е комфортно, ама всеки сам преценя, моля без нападки  Peace

# 4
  • Мнения: 2 631
Ние водихме сина ни на 1,6 г. на море, но на планина още на 5 мес. После някои роднини доста ни се чудеха на смелостта!? Но на планината му се отрази много добре! Така ядеше и спеше, просто не е за вярване! После разбрах, че влияние можело да окаже надморското ниво или нещо подобно ...

Но на плажа всички сме виждали бебета в колички...
За по-сигурно най-добре е да питаш педиатъра!

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Какво значи да водиш бебето си на морето? Да го разходиш по плажа или около или да му потопиш крачетата във водата?
И за двете не виждам проблеми  newsm78 Майките лятото си разхождат децата-къде ги разхождат си е тяхно решение. За морето-даже наскоро мами бяха писали, че амниотичната течност била подобна на морската вода.
Изказвания, че пясъкът бил мръсен и пр, според мен са смехотворни, защото не вярвам някой да остави бебето да лази по пясъка като е дошъл с количка  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 292
Сина ми беше ва 3,5 месеца когато го заведохме на море ,естествено на плаж не е ходил

# 7
  • Мнения: 1 930
И аз много се чудя дали да го заведем тази година. Ще е направил 10 месеца, но така ми се иска да го заведа  Sad. Е не да го изтъпанча на плажа, но се чудя какво ще каже педито  newsm78.

# 8
  • Мнения: 270
вземи някоя баба да го гледа-иначе си обречена-нито плажа ти като плаж нито на кръчма или дискотека ще може да ходиш.така съм чувала от припатили мами

# 9
  • Мнения: 1 446
На море след 1г. В планината го заведохме на 8 месеца много добре му се отрази. Тази година смятам да ходим на море.

# 10
  • Мнения: 799
Живот и здраве мисля това лято да посетим и морето и планината. Тогава ще сме на 6-7 месеца.

# 11
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз също жовея на море и не съм водила сина си на плаж. Но смятам това лято да го заведа, той вече ще е голям, но и аз мисля, че не е хубаво да се води преди 1 годинка.

# 12
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз водих сина си на плаж преди годинката.Беше бебе с много приятен загар. Дори съм го къпала в морето.Просто сме ходили умерено и не в жегите. Няма нещо което в умерени дози да е вредно.
Това лято ще ходим на плаж пак.Но този път ще съм с две деца. Бебето ще е на 7-8 месеца.

# 13
  • Мнения: 520
Галинка я заведохме като беше на 10 месеца , но освен че се напика , нарева и накрая от умора заспа, нищо приятно не ни се случи.
Затова решихме да не повтаряме и втори опит направихме чак на следващото лято, когато само малко се страхуваше от пясъка, но не и от водата Mr. Green
И от тогава насам е голям купон с нея на плажа, голям кеф Mr. Green

# 14
  • Мнения: 462
Мен като малка са ме завели за първи път като съм била на 1г и 8 месеца...Мама ми е казвала, че преди година и половина не е добре...не знам дали е така, но пък със сигурност преди годинката не е редно Simple Smile А и след това не е редно да се излага на пряка слънчева светлина Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт