Постоянно се тръшка

  • 1 655
  • 34
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
На 1г. и 2мес. сме и за най-малкото нещо следва тръшкане по земята и рев.Незнам от къде го е научила.Прави го от 1мес.Никога не съм я глезила,даже съм доста строга и й се карам.Не е от други деца,защото зимата не съм я събирала с дечица.Незнам какво да правя и как да я отуча?Понякога обвинявам себе си ,че много викам и се карам Embarassed,обаче съм толкова изнервена от това еднообразие и ежедневие,че незнам.Дайте ми съвет!

# 1
  • Мнения: 5 622

 "Добър ден" и добре дошла в отбора....  Crazy

Има ли смисъл да пояснявам, че положението е същото..Ми нищо не може да се направи кой знае колко...Период е, ще отмине.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
изненадай я - следващия път, когато се тръшне, ти я гушни и я разсмей. после й обясни, че тръшкането не е начина да получи каквото иска и можете да се забавлявате ввместо да си викате.

ако се тръшка, когато й откажеш нещо, просто не обръщай внимание, ще се научи, че този метод не работи.

няма нужда да викаш, пази си гласа за приказки и пеене. Wink

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Сега й показвам играчка,която да си играе,с която не е играла няколко дена,а й е любима,тя я бута,чупи и почва ново тръшкане #Cussing out

# 4
  • Мнения: 139
И моят прави така.Това е само период,който ще си отмине.Като се тръшне се направи,че не я виждаш и излез от стаята.Сама ще разбере , че това не е начина да постигне своето. Споко!

# 5
  • Враца
  • Мнения: 871
            Като гледам всички  дечица правят така.И ние се тръшкаме и пищим.... smile3514 До скоро много се ядосвах на този му каприз  , давах му каквото искаше и той  млъкваше.Но сега взе да иска да играе с чупливи неща и аз не му ги давам и едно чудо..... smile3511Но направих друго като се тръшне аз излизам и го оставям сам и той мрънка....мрънка , но идва при мен.Проработи този метод! newsm44

# 6
  • Мнения: 2 784
На същата възраст сме и положението при нас е същото.  Rolling Eyes Най-много ме притеснява това, че няма никакъв инстинкт за самосъхранение- тръшка се право назад и когато съм далеч от нея и на няколко пъти доста силно си удари главичката. Cry Пробвах всичко- игнорирането върши работа, но в къщи сме доста възрастни и все на някой намира да спретне номера, дето при мама не минава. А и като се тръшне и се удари ми е малко трудно да игнорирам- започвам да утешавам. Кога ще мине този период?

# 7
  • Мнения: 817
Не се притеснявай това е период през който минават повечето. SunglassesМоя като почна от годинка та чак да 3 ни държа.Що срам и резил съм брала по магазини и улици........ Blush
В началото помагаше примерно той като се тръшне - аз се ръзсърдвах правех се ,че не виждам и чувам какво прави........ той се троскаше и по някое време сам се успокояваше и идваше да го гушна Laughing.Като тръгнеше нанякаде безцелно по улиците аз хуквах в обратната посока и той нали беше още малък се стряскаше и "мама ,мама" почваше той да ме гони.
Сега вече така е нахитрял и ни манипулира ........ ooooh!

# 8
# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Joy Joy rotfImbo rotfImbo
Другият път сигурно и това ще пробвам Mr. Green

# 10
  • Враца
  • Мнения: 871
Виж това  http://www.visitdaniela.com/pages/fun/best_defence.htm


             Супер е newsm10 Акo не ме срам и аз ще го направя.Но никога не е къснo  да станеш за резил! smile3533

Последна редакция: ср, 22 фев 2006, 13:07 от margo_vr

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
ОООООо, мнооого познато. Горе-долу на същата възраст беше Констанца, когато се бях ошашавила с това дете. При нас, Слава Богу, беше през лятото този период. Единственият изход беше да я оставя да си се тръшка по земята, без да обръщам внимание. Дори и да се опитах да я узпокоя или залъжа, ставаше по-лошо.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 315
Ние сме още малки за това, но сегашните инати ги моря така - като почне да се тръшка , засинява и проявява дрмаатизъм поичвам и аз като него да се правя  - издавам същите звуци и се лигавя като него и той спира и се смее Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 645
На 1г. и 2мес. сме и за най-малкото нещо следва тръшкане по земята и рев.Незнам от къде го е научила.Прави го от 1мес.Никога не съм я глезила,даже съм доста строга и й се карам.Не е от други деца,защото зимата не съм я събирала с дечица.Незнам какво да правя и как да я отуча?Понякога обвинявам себе си ,че много викам и се карам Embarassed,обаче съм толкова изнервена от това еднообразие и ежедневие,че незнам.Дайте ми съвет!
Това все едно аз съм го писала.

Ами ние сме влезнали в този " период" от сигурно 1 година.
Кога ще премине не знам.Само знам че търпението ми е на изчерпване,не че аз съм от търпеливите..............
При нас най - бързо минава тръшкането,когато не му обръщам никакво внимание, абе правя се на пълен непукис.Иначе не става.
Така процедирам и когато сме на улицата,или се обръщам в обратната посока и тръгвам.Веднага ме настига,и му минава.
Вънка само на моят звяр му се чува гласа.И 5 деца да пискат и реват до него,Дани ще ги надвика.
Ама голямо кречетало е.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт