уголемяват ли се бенките през бременността??

  • 1 566
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
мили майки, случвало ли ви се е да ви се уголемят бенките по тялото или да ви се появят нови докато сте били бременни? струва ми се,че една бенка на врата ми е пораснала някак си на ширина, а около нея са се появили доста ситнички бенки, повечето са релефни...страх ме е да не е някакво злокачествено образувание...майка ми има подобни на врата, но тя все пак е почти на 50 години, а аз съм на 24. пишете ми,моля ви!

# 1
  • Мнения: 46 437
Аз имам една, голяма, колкото 1 железен лев на крака, но не се промени през бременността. Непрекъснато я наблюдавам, защото много ме е страх, ако виждаш, че има промяна, иди на лекар!
Успех!

# 2
  • Мнения: 86
Не съм забелязала някоя бенка да ми се е уголемила, но със сигурност ми се появиха нови и то дребни бенчици-по гърдите. Незнам дали има някаква зависимост между появата им и ходенето на море и пърженето на плажа в 3-ия месец. newsm78

# 3
  • Мнения: 119
Да, имаше уголемени, появиха ми се и доста нови нови, а освен бенките и 2 брадавички на гърба. След раждането ходих на лекар, казаха ми, че било нормално. А едната от двете брадавички пък вече ми падна.

# 4
  • Мнения: 49
Нормално е да има промяна. Аз имах 3 сравнително големи бенки на гърба. Не само че се уголемиха, ами и станаха ужасно чувствителни. Не можех да се облегна на стол, боляха ме включително и от дрехите. След като родих ходих на лекар, не бяха лоши образувания, но ги махнах, защото не можех да си представя втора бременност с тях. Иди на лекар за да си спокойна. Те просто ги преглеждат с нещо си, не боли, но поне няма да се притесняваш.

# 5
  • Мнения: 108
Blagodarq vi mnogo za otgovorite, milichki! Mislq da otida i az na lekar, no vse pak ne iskam dotogava da se depresiram izlishno. sladka, i na men mi se poqviha benchici po gyrdite, nqkoi sa bezcvetni, drugi sa kato lunichki, no sa dosta dosadni

Общи условия

Активация на акаунт