Продукт за изправяне на коса

  • 3 259
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 010
Съжалявам ако е имало подобна тема. Та ще ми препоръ4ате ли нещо? Някъде 4етох за Лонда, дали е хубав? Искам след преса или сешоар косата да става лъскава с блясък, а не да стои като памук. А и още нещо винаги съм се 4удела как стои така на кле4ки при някои. Е верно, 4е ако не я в4есваш ще се полу4и, ама..........

# 1
  • Мнения: 1 809
Лично аз съм най-доволна от този на Лонда Тренд.Купувах си какви ли не,пълно е в къщи  с един куп скъпи мазила за изправяне ,но този наистина е страхотен и е на много добра цена-4 лв. Peace

# 2
  • Мнения: 7 186
Аз ползвам лосиона за изправяне на Лакме. Супер е. Peace
Как точно на клечки искаш да ти стои? Като е изправена ли? На клечки може да стане, ако краищата са силно филирани и сложиш вакса.

# 3
  • Мнения: 1 809
Аз ползвам лосиона за изправяне на Лакме. Супер е. Peace
Как точно на клечки искаш да ти стои? Като е изправена ли? На клечки може да стане, ако краищата са силно филирани и сложиш вакса.

Колко струва този лосион?Има ли го навсякаде? newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 1 626
Още един глас за Лонда тренд! В Билла го бях взела за 3,70лв. Още докато го нансям на влажна коса се изправят чупките. И като дръпна със сешуара става ОК. Само че за блясък пак си трябват кристали. Продукта на Лонда фиксира и изправя, други допълнителни екстри освен, че съдържа пантенол и предпазва косата от изгаряне, няма.

# 5
Лонда По-бързо става изправянето за разлика от някой доста скъпички продукти.

# 6
  • Мнения: 1 564
Още един положителен глас за Лонда Тренд.

# 7
  • Мнения: 7 186
Колко струва този лосион?Има ли го навсякаде? newsm78

Аз си го купувам от фризьорката, не съм го виждала по магазините. Струва 6- 7 лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 044
На лонда,обаче това за професионална употреба-черна опаковка с помпа,10 лв. стува някъде,иначе имам и това от 4 лв. но не ми я изправя хубаво

# 9
А това на Лонда лосион ли е ? И как се използва ?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 621
Лично аз съм най-доволна от този на Лонда Тренд.Купувах си какви ли не,пълно е в къщи  с един куп скъпи мазила за изправяне ,но този наистина е страхотен и е на много добра цена-4 лв. Peace

Абсолютно. Peace Най-доволна съм от гела за изправяне на Лонда.

# 11
  • Мнения: 5 299
И аз ползвам Лонда-Тренд, но и моята коса не се изправя напълно Confused До сега просто не съм попадала на по-добър продукт, но
На лонда,обаче това за професионална употреба-черна опаковка с помпа,10 лв. стува някъде,иначе имам и това от 4 лв. но не ми я изправя хубаво
това много ме заинтригува newsm78 какво точно пише на флакона?

# 12
  • Мнения: 171
Аз пък искам да питам само с този продукт на Londa ли се изправяте
или преди това задължително минавате с преса или издухвате със сешоар? Защото аз сама посмъртно не успявам да се направя сама със сешоар и четка, т.е. дори и да си купя Лонда пак ще трябва да ходя на фризьор  newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 2 044
И аз ползвам Лонда-Тренд, но и моята коса не се изправя напълно Confused До сега просто не съм попадала на по-добър продукт, но
На лонда,обаче това за професионална употреба-черна опаковка с помпа,10 лв. стува някъде,иначе имам и това от 4 лв. но не ми я изправя хубаво
това много ме заинтригува newsm78 какво точно пише на флакона?
EASY SMOOTH Пише на шишето , Winkсъс силна фиксация,uv филтри, и провитамин В

# 14
  • Мнения: 3 010
Добре, ясно за Лондата, ама аз искам да ми стои лъскава. Кристалите попиват и не си ли4ат, ваксата много мазна става. Фризьорката ме маже с нещо е няма такава лсъаквина бе брат4е - много яко става. Тя щото мойта малко и изгоренчка и така.

Общи условия

Активация на акаунт