Скриване на стрийки с пиърсинг

  • 3 672
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 645
Така.....
Останаха ми няколко гадни стрии около пъпа,седят си едни такива набръчкани и грозни.Е,има голяма разлика от началото до сега...доста по добре е,но все пак пуста суета от сутрин до вечер мисля как да се преборя с тях и да не се притеснявам колко къси дрешки си купувам и нося.
Мислила съм го и друг път ама сега вече на сериозно съм решшила да си сложа пиърсинг на пъпа.След дълго проучване на магазини и сайтове вчера най накрая намерих точно което търся и ще ми свърши работа.Ето...

,но със розови камъчета...
,но със светло сини камъчета...
Три поръчах за да предценя кое е най добре а и за да ги сменям понякога.

Какво ще кажете?!Докато пристигнат имам време да се разубеждавам или убеждавам.Тези които имат пиърсинг на пъпчето да кажат за плюсовете и минусите...

# 1
Тези златни ли са ...?  Защото май не е много хубаво да се носи злато за пиърс на пъпа  ... Thinking

# 2
  • Мнения: 1 645
 Не са златни от титан са и имат златно покритие.По принцип са за хора най вече с алергии към метали,като мен...Преди години,много отдавна направих опит да си сложа обеца на пъпа,но кожата ми я отхвърли...за тези казват,че няма такъв проблем  Thinking

# 3
  • Мнения: 1 616
Мими, бижутата за пъпче са страхотни! Ама няма ли опасност от обратен ефект - пиърсинга ще приковава погледите точно там, където имаш стрии, съответно и вероятността да се виждат е по-голяма...  newsm78 А за пиърсинг на пъпа имаше една дооооооста дълга тема - пробвай с търсачката да я намериш, там има доста полезни съвети! Успех, Мими! Grinning

# 4
  • Мнения: 8 505
Ама няма ли опасност от обратен ефект - пиърсинга ще приковава погледите точно там, където имаш стрии, съответно и вероятността да се виждат е по-голяма...  newsm78

И аз мисля така Confused

# 5
  • Мнения: 1 645
Моите стрийки са малки и около пъпа точно,аз затова си и избрах по големи обеци,че да може дори и малко да ги поприкрият.Аз ще пробвам де ама ако не излезе нищо поне няма да си мисля постоянно-ех,защо не пробвах Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ще потърся и другите теми за пиърсинг.Благодаря Peace

# 6
  • Мнения: 3 575
Аз преди време си мислех за тату на пъпа, точно където са стриите- нещо като слънце или подобно за да скрие чертичките, в свеж цвят щото черно ще е гадно, можи би нещо в розовко.

Но като отслабнах вече не ми личат и засега отлагам.

# 7
  • София/Център
  • Мнения: 136
Миличка не искам да те разочаровам но ефекта е обратен, аз имам пиърсинг (от преди бременоста), имам и стрийки. Вече не го нося Cry Обицата привлича внимание, особено ако е хубава, и ако тези които искаш да си сложиш не покриват напълно стриите, които имаш (моите са доста, доста повече) то вниманието на всеки ще бъде привлечено веднага след обицата към точно тези гадни чертички  #Cussing out

# 8
  • Мнения: 6 155
Освен това, което са казали момичетата, мисля, че толкова голяма обица ще стои грубо...като брошка Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 2 828
Освен това, което са казали момичетата, мисля, че толкова голяма обица ще стои грубо...като брошка Rolling Eyes
  и аз това си помислих   Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 934
Не са златни от титан са и имат златно покритие.По принцип са за хора най вече с алергии към метали,като мен...Преди години,много отдавна направих опит да си сложа обеца на пъпа,но кожата ми я отхвърли...за тези казват,че няма такъв проблем  Thinking

Украшенията са страхотни.

# 11
  • Мнения: 7 186
Аз лично не харесвам толкова големи обици за пъп, много са ми груби. Освен това правилно са ти казали, че пиърсинга ще привлича погледите. Особено пък като е толкова голяма обицата- още повече. Thinking

# 12
  • Мнения: 5 313

Ето темата за пиърсинг на пъпа:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=21818.0

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Мими, успех Peace, според мен също си длъжна да опиташ Wink. Една питанка от мен: ако са толкова леки стрийките дали няма да може да ги "маскираш" с  подходящ фдт  newsm78 (все пак не ходим всикидневно и  денонощно с голи пъпове, та няма да ти е кой знае колко в тежест)

# 14
  • Мнения: 1 645
Янче,права си-не ходя всеки ден с пъпче вън GrinningМислила съм го и тоя вариянт с фон дъо тена или с автобронзант ама те стрийките са по скоро изпъкнали бразди,повече е като релеф и с фон дъо тена няма да е голям ефект.
Благодаря за линка,аз вече прочетох темичката и научих много неща които ще са ми от полза.Повече се навивам отколкото разубеждавам,а обеците на снимката са оголемени,в действителност не са толкова големи и са по скоро нежни и леки.
Не ми пречи да опитам,ако не се харесам няма да ги нося,ама инак все ще ме човърка нещо.Така стана защото преди да забременея бях 50 килограма а отидох да раждам 80.Два-три месеца по късно вече бях 55.Толкова рязкото напълняване и отслабване си каза думата.Навсякъде се оправи ама там на пъпа си седят и не мърдат...не са по целия корем а точно около пъпа.

Общи условия

Активация на акаунт