Бучка на крачето след ваксина

  • 1 067
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Преди почти месец ни сложиха ваксина и сега все още има бучица на крачето и незнам какво да правя. Друг път и слагам реванол и нямам проблеми но последния път в болницата незнам какъв реванол ни дадоха но направи алергия от него и сега не посмях да и сложа. Сега тъкмо си сменяме личния лекар и немога да питам него поне още два дни а вече сериозно се притесних та ми се иска да чуя вашия опит по въпроса.
Ако темата вече е обсъждана моля даите връзка че аз не намерих нищо.

# 1
  • Мнения: 323
И при нас стана така при последната ваксина ДТК. Бучката стоя 3 седмици, но педиатърката ми каза, че е нормално. След това изчезна, като през цялото време на детето нищо му нямаше. Беше ми казала за компрес, но с мъжа ми така и не сложиха. Аз се притеснявах от абцес но педи-то каза, че от ваксина не може да се получи. Ако си много притеснена питай новия ви лекар, нищо че сте отскоро при него. Така ще разбереш доколко можеш да разчиташ на него в бъдеще. Стискам палци всичко да е О.К. Simple Smile

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 922
И сина ми имаше доста време бучка след последната ДТК и правихме компреси, но ефект нямаше. Изчезна след около 3 седмици. Аз обаче имам до ден днешен на ръката си малка бучка според майка ми останала от ваксина. Консултирай се все пак с педиатър.

Общи условия

Активация на акаунт