Притиска си ушенцата ...

  • 499
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Здравейте Grinning От известно време ме тревожи това, че когато Боби спи, все се върти на едната или другата страна и си притиска ушенцата. Така могат да израстат накриво  Thinking  Не търпи шапка, а и не бих го държала с нея на главата цяла нощ ... Моля, помогнете със съвет Hug

# 1
  • Мнения: 7 640
искаш да кажеш, че си ги прегъва ли? Ако е така- няма какво да се мъчиш. Ушите стърчат, ако е писано, каквото и да правиш- с шапки, лепенки, ленти за коса и пр.

# 2
  • Мнения: 247
Да, прегъва ги! Не са му щръкнали, но се опасявам да не щръкнат, не че е болка за умиране, но все пак  Grinning

# 3
  • тук-там
  • Мнения: 5 676
Май всички бебенца в началото си прегъват ушичките. Те са им едни такива мекички. Ама не вярвам да има последиците, от които се опасяваш. Определено щръкналите уши са наследствени.

# 4
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
мися че няма от какво да се притесняваш ние се родихме с добре прилепнали уши и както и при вас като започна да се върти-от доста рано и когато се кърмехме-направо ги сплескваше, в един момент се притесних че може да й щръкнат и се опитвах да ги оправям  Joy но в един момент видях че няма нищо опасно ипритеснително

# 5
  • Мнения: 1 489
Родихме се с много прилепнали уши.Като се въртеше също като вас си ги прегъваше.Аз се притеснявах и все й ги оправях,но като се врътнеше пак се прегъваха.Сега ушите не са й щръкнали,а същите с които се роди.Така че не се притеснявай.

# 6
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
И моето бебе си пегъва ушите. Оня ден свекърва ми искаше да му лепя тиксо на ушите, че щели да му се подиграват  #2gunfire. Срам не срам питах педето ни и тя ми обясни, че това прегъване няма общо с бъдещо щръкване, заради което не е необходимо да се предприемат някакви действия като залепяне на уши  Crazy
Не се притеснявай   bouquet

# 7
  • Мнения: 574
о наистина когато правят операия на уши когато са щръкнали им слагат лента на главата. Но при бебчовците ,които не са със щръкнали уши нищо им няма.

# 8
  • Мнения: 247
Благодаря за отговорите  bouquet  Hug

Общи условия

Активация на акаунт