Рецепта за мъже

  • 822
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
Рецепта за ябълков пай - За мъже!!!
Вземете от хладилника 10 яйца, оставете седемте здрави на масата, сега изтрийте пода и следващия път бъдете по внимателни.
Вземете голяма купа разбийте в ръба и яйцата и изсипете тяхното съдържание в купата.
Изчистете масата и столовете от жълтъците, бъдете внимателни.
И така, имаме 5 жълтъка в купата.
Сега вземете миксер, сложете му накрайниците за бъркане и разбийте жълтъците, нищо, пробвайте пак да поставите накрайниците....Сега разбивайте.
Измийте си лицето, шията ръцете и гърба, махнете жълтъка от ушите.
И тъй сега имаме в купата 2 разбити жълтъка, колкото и са ни необходими за пая.
Сега облепете стените и прозорците на кухнята с вестници, покрийте мебелите с някакви стари тъкани...
Време е да добавим брашното, сипете в чаша 200 грама, изсипете чашата в купата при жълтъците, останалите 800 грама внимателно съберете и върнете в пакета.
След като се убедите, че стените и прозорците са наистина добре облепени, започнете разбиването на сместа.
Вземете душ.
Вземете 4 големи ябълки и остър нож, предварително изтичайте до аптеката за йод, пластир и бинт.
Време е да пристъпим към чистенето на ябълките, обработете палеца с йод и го бинтовайте. Нарежете ябълките на кубчета и помнете че са ни необходими 2 ябълки, така, че в процеса на приготвянето може да изядете само половината, така че обработете с йод показалеца и средния пръст и ги бинтовайте.
Единствената останала и вече нарязана на ленти ябълка я прибавете в купата. Останалите ги съберете от земята и ги изхвърлете.
Разбърквайте отново с миксера, измийте хладилника, защото ако засъхне се мие трудно.
Сега изсипете готовата смес в леко намазана с олио тава и я сложете във фурната.
Почакайте час и ако няма видими промени включете фурната.
Като се събудите не звънете в пожарната, а отворете прозорците и фурната.
След всичко преживяно идете в близката кръчма.

# 1
  • Мнения: 1 731
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 newsm10 newsm10 newsm10
Супер е това!МММ-разкошно даже ,бих казала.

# 2
  • Мнения: 655
 Joy Joy Joy  Хареса ми много. Особено - "нищо, пробвайте пак да поставите накрайниците...." и "Вземете душ."  hahaha

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А-а-а, да ги нямаме такива... Перфектен готвач съм... От къде накъде ще ме осмивате така... Ааа-ааа-а-а, ма хаааа-а-аа...
smile3532 smile3532 smile3532
Дона, това наистина е весело...
Посмях се искрено...
newsm10

А иначе наистина се справям прекрасно в кухнята...

# 4
  • Мнения: 2 257
"Сега изсипете готовата смес в леко намазана с олио тава и я сложете във фурната. Почакайте час и ако няма видими промени включете фурната." --- Mr. Green  Това и аз съм го правила  Peace
Свежарско е цялото, отдавна не бях чела нещо наистина лековато и смешновато.

# 5
  • Мнения: 8 505
 smile3501 smile3501
Яко е!

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
 Joy Joy Joy

# 7
  • Мнения: 2 125
Ха-хаааа, рано сутринта се посмях  201uu tooth

# 8
# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 709
 newsm47 smile3532 rotfImao rotfImbo  newsm47 smile3532 rotfImao rotfImbo

Браво на Дона, дето го изкопа това чудо. Днес ще се подсмихвам цял ден!!!!!!

# 10
  • Popovo
  • Мнения: 571
 newsm62 smile3501 newsm10
Посмях се за закуска.

# 11
  • Мнения: 223
 smile3532 smile3532 smile3532

много е добро!!!

# 12
  • Мнения: 3 405
О, това по-скоро се отнася до мен Embarassed
Мъжът ми е страхотен готвач  chef
А аз преди няколко дни разбивах крем ОЛЕ и цялата кухня стана в шоколадови пръски ooooh!

# 13
# 14
  • Мнения: 3 760
Съпругът ми готви страхотно, но каза, че важало и за него.
Добре се посмяхме!
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт