ренесанс на стари анимационни филми

  • 3 611
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
 Grinning

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 19:08 от mama kenga

# 1
  • София
  • Мнения: 39 747
О, да, тези филмчета си струват. Макар, че Дияна от време на време проявява интерес към телетъбис (слава богу бързо забравено) и покемони. Слуша нашата музика, така че за музикалния й вкус съм много спокойна Simple Smile

В детеутробна възраст, в ритливия период я успокоявах с Флойд, едната слушалка в моето ухо, другата на корема Simple Smile И в интерес на истината спираше да рита.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени гледа "Смърфовете" по RTL Super. Откакто я светнах кой как се казва е луда по тях. А Пинко е любимец на Василена. Нямате ли идея откъде да им намеря "Барбароните"?

# 3
  • Мнения: 655
Ей, какви хубави стари филмчета. Ние сме още малки, за да си имаме любими филмчета, но много обичаме рекламите, особено с дечица. Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Дени гледа "Смърфовете" по RTL Super. Откакто я светнах кой как се казва е луда по тях. А Пинко е любимец на Василена. Нямате ли идея откъде да им намеря "Барбароните"?

Пробвак от тук http://kolibka.DMCA-removal-from-Google/users/nikra/Other.Movies … 0FR%20-%20DVDRip/

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Благодаря, Флаш  bouquet

# 6
  • Мнения: 442
от старите анимации само барбароните имам. на френски. ам нищо. то и без това през повечето време повтарят `хюп, хюп, барбатрюк!`. мила много ги харесва, даже щеше да плаче, като затвориха татко барба в клетка. гледам на сървъра има `розовата пантера пинко`. ще взема да й го изтегля.

# 7
  • Мнения: 574
И дъщеря ми много ги уважава и все иска тях да гледа. Така се вживява ,милата,че почва да предупреждава Джери или зайчето от Ну,погоди.

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
И в интерес на истината спираше да рита.
та смее ли Mr. Green

И моите харесват Ну Погоди.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 659
Пинокио, Красавицата и звярът, Снежанка и седемте джужета, Тарзан, Книга за джунглата и т. н. са си класика. На големия му ги купувахме на видеокасети, сега  малкия ще ги наследи.

# 10
  • Мнения: 3 491
Да, и моите деца ги гледат понякога. Класика са, харесват ми, но си носят архаичността в някои отношения, и не мога да изпадна в носталгично прехласване и да ги абсолютизирам. Не развиват например езиково децата, защото са почти неми; няма директно обръщане към децата и стремеж към интерактивност, както е при Dora the Explorer или Blue's Clues. Харесва ми все пак, че мога да прехвърля чрез тях мост между моето детство и детството на децата ми.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 8 934
Гледа ги. Ама тати е фен на Завръщане в бъдещето и как го зяпа този филм и се кефи на летящите коли. А първата серия започва с едни часовници - превъртала съм до припадък този откъс  Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 9 458
Теди, ( на 2,4 год.) е луда по Пинко - розовата пантера, Ну погоди, Том и джери... и други "архивни "филмчета. Опитайте и вие - определено дъщеря ми ме изненада с добър вкус. Обича да слуша и тежък блус Heart Eyes
Не стари, а вечни!
Това се вечните детски анимационни филми.
Както ще бъдат вечни приказките на Андерсен, Братя Грим, и пр.
Те са си класика просто.  bowuu
Без тях- накъде? Wink

# 13
  • Мнения: 479
Теди, ( на 2,4 год.) е луда по Пинко - розовата пантера, Ну погоди, Том и джери... и други "архивни "филмчета.


И нашият Теди е фен на същите анимации, особено на Пинко.  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 232
Наскоро изтеглих на Вики Ум белия делфин и Мечо Пух сбг аудио ,Вики е в захлас

Общи условия

Активация на акаунт