До майките в Италия,Германия,Белгия.........

  • 667
  • 5
  •   1
Отговори
Извинявам се за тази тема,че я публикувам тук,а не в "На пазар",но искрено се надявам да получа отговори.Бих искала да ви попитам за е-магазини за детски дрехи в тези страни. Живея в Бг,а имам приятели в изброените страни които биха могли да ми ги изпращат,но нямат деца и незнаят много такива магазини.Благодаря ви много предварително!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 293
Аз пазарувам най-често от www.esprit.de, когато нямям възможност да обикалям из магазините.Иначе твоите познати могат да наминат към H&M, C&A, GAP,ZARA. В тези магазини е пълно с много сладки детски дрешки.

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 084
H&M
C&A
ernstings family
awg
аз предпочитам тези, защото там има качествени неща на добри цени.

Иначе в закованата тема за бебе са избрени още много

# 3
  • Мнения: 185
По-лесно нещо от това да се намери инфо в нета едва ли има... Те могат да тотърсят на търсачката www.google.de и ще им иzлеzнат много страници.
Иначе могат да проверят в магаzини като Zeeman, Woolwort, там детските дрехи са госта иzгодни и повечето са с добро качество, H&M се води zа скъп магаzин zа детски дрехи.
Иначе мога да им предложа,
http://www.bonprix-shop.de/bp/home.htm
или zа бебета,
http://www.baby-walz.com/neu/SyEngine.php?Act=29177&Do=29101&_inPHP
При поръчка се плащат и пощенски раzходи около 3, 4 евро zа Германия, не мисля, че доставят до БГ, но някога може и това да стане...

# 4
  • Мнения: 11 306
JAK-O
Kinder Markenparadies
Prinzessin Erbse
Rasselbande versand
Yatego
Leofino
Kids Store
Това са все немски Online Shops.
Има много богат избор на маркови неща, като всеки сайт си има и намаления.

# 5
Благодаря ви много за информацията. Много се радвам,че се отзовахте имено от Германия,тъй като от имаме  дрехи от тами съм доволна от качеството.Преди да се роди детето таткото беше накупувал много неща от kauhof,karstadt,H&M,C&A при едно пътуване до Германия. Най-много ми харесаха дрехите на Esprit ,но за съжаление в България внасят само от ръст 98-нагоре,а и имам чувството,че повечето дрехи са от по-стари колекции.Отново ви благодаря за online магазините,защото така ще мога да си избера лично дрехите,а приятелите да ги поръчат и изпратят в БГ.

Общи условия

Активация на акаунт