Детска градина - Мотописта, Гоце Делчев, Стрелбище

  • 9 979
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 896
Дъщеря ми е на 2г6м. Моля майките около Мотописта за препоръки за детските градини в района.
Благодаря Ви!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Bise-не знам за този район, но моля те оправи си грешката в заглавито:
пише се деТСка  Wink
Поздрави  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 896
Благодаря за поправката

# 3
  • Мнения: 6 314
Дъщеря ми 2 години изкара в тази

жк "Гоце Делчев"
ул. "Метличина поляна" № 10
тел.: 859 11 15; 958 14 29
cdg40@top.bg

http://cdg40.hit.bg

Бяхме много доволни, въпреки че беше на другия край на София и пресичахме целия град сутрин и вечер.
Доколкото знам, обаче, директорката вече е сменена и не знам какви са условията в момента - бившата директорка беше много амбициозна.

За Звънче и аз съм чувала много добри неща.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 019
Аз също се интересувам от този въпрос.Ходила съм в "Звънче"-директорката беше много нелюбезна, но пък градината е с голям двор , басейн, имат най-разнообразни мероприятия.НО..
се дават към около 40 лв допълнително всеки месец-т.н. спонсорство.Такова има и при постъпване-към 200-250лв. Shocked Препоръчително задължително както аз казвам за такива работи.Говорила съм с 4 майки,чийто деца са там и те са доволни.
Другата градина е до поликлиниката-преди са имали някакъв договор с поликлиниката, но сега не знам, на6ата педиатърка също ни я препоръ4а-има голям двор.Вътре е доста по-зле от звън4е като обстановка,но за децата най-важно е да ги гледат добре и с любов според мен , а не с игра4ки на 4ико непременно.
40 детска градина се намира в края на Бадемова гора и Метличина поляна.Неприятно е, че започнаха строеж то4но до оградата и това лято.Ина4е там имало едни много добри лелки преди няколко години-сега не знам.
Дано да се изкаже някоя мама дето детето и посещава някоя от градините , които ни интересуват

# 5
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Biju1

- и другата за която се сещам е над 73 училище не й знам името и номера. Там има и ясла .

Успех


Мисля беше 7 ОДЗ. Точно зад нашия блок е и аз там съм била и брат ми и т.н. Беше много добра детска градина, а и сега е по това, което чувам. Под нас съседката е учителка там от години, много свястна жена. Но не знам как са с местата и условията. Мога да попитам обаче ако се интересувате.

# 6
  • Мнения: 645
SZA ние с теб ще излезе, че сме съседи .
едно време и аз ходех в същата детска градина.
малко офф стана извинявайте

# 7
  • София
  • Мнения: 896
Да, интересувам се и ще съм много благодарна за повече информация.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
offtopic

Ейййййй - още едно време ХоШиМин си беше 'връзкарска' градина.  Imp
Леля ми с 300 зора напъха брат'чеда едно време там   friendship  (та те все пак живеят в блока до нея-егати  Imp  Imp  Imp ) и той да вземе да се издъни   341uu . Лелките едвам приспали всички деца    sleepuu   sleepuu   sleepuu и той от глад  се провикнал   ruporuu :"Ставайте деца - дават закуската!"  eat
Това му беше последната закуска ТАМ  Angry  Angry  Angry .

още веднъж----  smihesorry за отклонението!  Grinning

# 9
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Biju1
SZA ние с теб ще излезе, че сме съседи .
едно време и аз ходех в същата детска градина.
малко офф стана извинявайте


Извинявай, чак сега ти виждам постинга.

Ами сигурно сме съседи, аз съм в 248 блок, точно до руското, ти къде живееш?

# 10
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Bise
Да, интересувам се и ще съм много благодарна за повече информация.


Ще ти пиша като рабзера нещо повече.

# 11
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Bise
Да, интересувам се и ще съм много благодарна за повече информация.


Малко късно се включвам пак, но да ти кажа, че питах тази съседка и тя каза, че има мнооого дълъг списък с деца за там - около 60 деца чакали за детска. Дори една майка с по-голямо дете, което било в детската, сега подала молба за второто си дете за яслата, а то е още само на 3 месеца.

Както и да е, групите са 1 - ясла, 7 - детска, 2 - предучилищна. По около 30 деца са в група, заради наплива. Подаваш молба и чакаш, ама... дали ще ти дойде реда не е ясно. Тъй че варианта е спонсорство - всякакво, например някакви родители поставили щори на една от стаите, други снабдяват с банани и т.н. Спонсорството се урежда с документи с шефката, демек - законно. Условията са добри като база, но ако питаш мен, 30 деца на две учителки са си бая...

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
ОДЗ "Звънче"Дъщеря ми беше 4 години там.Доволна съм много.ул."Златишки проход"57ж.к."Гоце делчев",www.zvache.hit.bg,odz_zvanche@abv.bg

# 13
  • Мнения: 289
здравейте малко късно, но с лични вЧепетления. Вече повече от месец ходим в 7ОДЗ - Детелина в Гоце Делчев над 73то у-ще. Супер доволна съм и аз и детето. Чакахме до 5 октомври, защото групата е съвсем нова и докато я направят...., но си заслужаваше. Стаята е с нов паркет, ал.дограма, нови легла, маси и всичко. Госпожите са големи бонбони. Изобщо за сега ни върви и на ясла /на пазара Иван Вазов/ и на градина. Само да уточня, че подадох молба някъде около март и я приеха без условия , рушвети и т.н.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има ли мами, чиито деца посещават ДГ "Звънче" или Хо Ши Мин?

Имам питане към тях  Flutter

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт