Компания за фитнес?

  • 1 245
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206
От половин година имам идея да посещавам фитнес, но само с идеята си оставам. Има ли желаеща мама от люлин която има желание да тренира. Стигнах до извода, че ако имам компания наистина ще тръгна на фитнес...

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 170
а аз искам да ходя на каланетика или аеробика или тае-бо в Люлин, защото никога не съм ходила на фитнес  Embarassed
само че няма кой да ми гледа детето и мога само в събота и неделя, абе супер сложно  ooooh!
кажи на кой фитнес в Люлин и кога, аз мога да вербувам още 2-3 майчета да ходим заедно  Wink

# 2
  • Мнения: 206
а аз искам да ходя на каланетика или аеробика или тае-бо в Люлин, защото никога не съм ходила на фитнес  Embarassed
само че няма кой да ми гледа детето и мога само в събота и неделя, абе супер сложно  ooooh!
кажи на кой фитнес в Люлин и кога, аз мога да вербувам още 2-3 майчета да ходим заедно  Wink
И аз няма на кой да оставям децата - идеята ми е вечер когато тати се върне от работа да ходя. И аз никога не съм ходила на фитнес Embarassed, но мисля че е добър вариант.Общо взето искам да работя здраво за корем, дупе и бедра.Останала съм с впечатление, че ако наблегнеш точно на проблемните области ще има по-голям резултат. Мисля че с каланетика и аеробика резултат ще постигна по-бавно... Знам ли и аз Thinking да си призная честно никога не съм ходила на каквото и да е, но след второто раждане определено имам нужда, особенно за корема.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 144
Ей ме на, мама от Люлин, която ходи на фитнес без компания Simple Smile
Фитнеса е хубав, женски, намира се в Люлин 3, около 33-то училище.
Работи от 9 до 8 вечерта, а през уикенда от 10 до 5.
Струва 4 лв за един път, 20 лв е картата за 7 пъти.
Има и козметик, масаж, сауна, солариум.
Не съм ходила от 1-2 седмици, понеже не бях добре, тоя уикенд също ще пропусна, че имам ангажименти, но от 3-ти март пак съм на линия.

# 4
  • Мнения: 206
Ей ме на, мама от Люлин, която ходи на фитнес без компания Simple Smile
Фитнеса е хубав, женски, намира се в Люлин 3, около 33-то училище.
Работи от 9 до 8 вечерта, а през уикенда от 10 до 5.
Струва 4 лв за един път, 20 лв е картата за 7 пъти.
Има и козметик, масаж, сауна, солариум.
Не съм ходила от 1-2 седмици, понеже не бях добре, тоя уикенд също ще пропусна, че имам ангажименти, но от 3-ти март пак съм на линия.
[/quote
Хайде, ще ме вземеш ли за компания Laughing От март е идеално, ти по кое време ходиш, защото аз преди 18ч. не мога Rolling Eyes

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 170
Ако ходите събота и неделя бройте и мене, пишете на Лични като решите, аз може да доведа още мами, да станем повечко и по-весело е така.  Mr. Green
Ние ще сме извън града за 3ти март, но после съм на линия! Birdy ама ти ще ни покажеш отначало какво да правим нали, че ме е срам , че нищо не разбирам от тези уреди.  Embarassed

# 6
  • Мнения: 5 647
Аз ще ти бъда компания, ама виртуална.  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 17 144
Аз се стремя да ходя вторник и/или четвъртък към 18:30, понеже ходя на работа и после събота и/или неделя преди обяд (към 11-12).
И няма нужда да казвам нищо, мацката-инструкторка е страхотна и прави програма, обяснява кое как и по колко време ... всичко.
Аз изобщо не съм спортна натура, сега се пробвам да отслабвам и затова.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 170
Аз се стремя да ходя вторник и/или четвъртък към 18:30, понеже ходя на работа и после събота и/или неделя преди обяд (към 11-12).
И няма нужда да казвам нищо, мацката-инструкторка е страхотна и прави програма, обяснява кое как и по колко време ... всичко.
Аз изобщо не съм спортна натура, сега се пробвам да отслабвам и затова.
Супер, ще се пробвам и аз, където по принцип съм малко на "вие" със спорта, но е крайно време да направя нещо, как ще се покажа по бански на плажа това лято?  Crazy

# 9
  • Мнения: 73
Аз също съм много доволна от този фитнес. Инструктурката се казва Надя и е страхотна Grinning

# 10
  • Мнения: 377
И аз се включвам. Поне ще опитам.

# 11
  • Мнения: 1 704
Ами и аз ходя, само че в 4ти. Иначе за този фитнес, за който говорите съм чувала само хубави неща, но докато успея да се организирам да отида дотам и тръгнах в другия че ми е по-близко  Grinning Освен това в нашия не е специализиран дамски фитнес, та незнам дали ще ви е по вкуса  Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 17 144
Къде в 4-ти има фитнес? Аз там живея, ама нещо не го знам?  Embarassed

# 13
  • Мнения: 206
И аз съм навита за фитнеса в четвърта част - по-близо ми е, въпреки че този в трета привлича с козметика,сауната и масажа... Хайде казвайте от кога и в кой фитнес да ходим, че вече всеки ден си мисля кога най-сетне ще съм с мускулна треска Rolling Eyes И да, до тези които ходят вече, кажете какъв екип е нужен за тренировките? Там ли се преобличаш и въобще всичко........

# 14
  • Мнения: 1 704
Фитнеса е до 96-то у-ще, в една бяла къща точно до него с кафе-сладкарница и т.н. Аз засега успявам само в събота, през седмицата съм на работа, а в неделя – с мускулна треска! Към 10ч. обикновено съм там.
Не ти трябва нищо специално като екип, единственото условие е да си сложиш маратонките  (или с каквото там ще тренираш) на място в сълбекалнята т.е. да не влизаш отвън с обвките, с които ще ходиш вътре! Останалото е тениска и анцунг или с каквото ти е удобно  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт