Quinny Zapp kakvo 6te kagete dali ste e udobna?

  • 794
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте мами иска ми се да се посъветвам с вас дълитози модел на лека и лятна количка ще свърши добра работа. Сега сме на началото на 8 ми мисиц и с тази една позиция на количката се чудя. Какво мислите, някой ползва ли я?

# 1
  • Мнения: 2 066
Аз съм от феновете на Куини, но за мен тази количка не е подходяща за бебета - няма легнала позиция. Освен, ако не излизаш за кратки разходки, когато бебето ти няма да спи.

# 2
  • Мнения: 145
И моите притеснения са такива,че няма поне две позиции на облегалката, а за фен и аз съм фен на куини, затова сега се чудя дали да не го ползвам за лятото този запп. За сега още се събираме вкошницата и си я ползвам. Все пак тя е до 13кг.та.......незнам.....чудя се ще ходя да я видя на живо и ........но все пак исках и съвет.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
И аз съм от феновете на Куини,но тази количка според мен е само за деца над годинка

# 4
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Хубава е ,но не е за бебета.  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз в момента имам QUINNY и се бях запалила много по ZAPP , даже с мъжа ми тръгнахме да я купуваме . Обаче , като размислих , с това едно положение ... нещо се отказах . Все пак трябва на детето да му е удобно . А пък да си я взема само за лятна и да я ползвам от време на време , малко прекалено ми се видя - две QUINNY - та . И определено си е за по - големи деца ! Sick

# 6
  • Мнения: 2 768
Става, ако я ползваш като втора количка. На моя позната се скъса, защото возеше бебето в нея постоянно. Ако често пътувате или излизате на разходка за съвсем кратко ще ти свърши добра работа. Но никак не е подходяща за ползване като основна количка - не само че не ляга, но и никаква чанта не можеш да закачиш (пред мен падна заедно с бебето).

# 7
  • Мнения: 823
Според мен е удобна. Вярно, че няма легнала позиция, но е много лека и удобна при пътуване. Освен това ще закарате детето до някой парк и там едва ли ще го държите вързано в количка. Като проходят малчуганите, много често искат не да седят, а сами да бутат возилото си, абе не ги свърта на едно място  Mr. Green И все пак вариантите, които имат и легнало положение са по-удачни, ако детето заспи по път. А ако бебто още не може да седи седнало е страшно удобно със столчето за кола. Аз имам и си я харесвам много  Heart Eyes

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз се отказах от ЗАП-а, именно заради единствено седнало положение и това, че няма дръжка (борд) отпред, където да се държи детето, докато се вози Naughty
А и чанта, или раница няма как да се сложи  Crossing Arms
имаме Бъз, ама за лятото ми е голяма и тежка.
Сега търся нещо хубаво без гореспоменатите недостатъци  Naughty
За мен е задължително да има легнало или полулегнало положение, дори и да не се ползва(моят син вече не иска да спи в количката).

Общи условия

Активация на акаунт