Избор на модератор за форума ИСКАМ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ

  • 3 323
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Моля всички да гласуват за избор на модератор на форума "Искам да забременея".

Анкетата ще е валидна 2 дена. Кандидата с най-много гласове, след приключване на гласуването ще бъде новият модератор на форума "Искам да забременея".

Имаше анкета но вече няма

ПОСЛЕДНО

ОТ ДНЕС ДО УТРЕ ДО 12 ЧАСА ДА СТЕ ДАЛИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА МОДЕРАТОРИ НА ИСКАМ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ.

СЛЕД ТОВА ПРАВЯ АНКЕТА, КОЯТО ЩЕ Е ВАЛИДНА 1 ДЕН (ПО ЕДИН И ЗА ДВАМАТА) И ПРИКЛЮЧВАМЕ С ИЗБОРА НА МОДЕРАТОРИ


Тази анкета вече е невалидна

# 1
  • Мнения: 3 376
Извинявай, Таня, преди да гласувам имам няколко въпроса:

1) Всички ли момичета от списъка дадоха своето съгласие? Останах с впечатлението, че Ренци се колебае дали стане модератор на "Искам да забременея", след като повече ще пише в "Проблемно забременяване".

2) 1 или 2ма модератори ще имаме последно? И как ще се определят 2мата чрез тази анкета, в която можем да гласуваме само за 1?

# 2
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Grizabella
Извинявай, Таня, преди да гласувам имам няколко въпроса:

1) Всички ли момичета от списъка дадоха своето съгласие? Останах с впечатлението, че Ренци се колебае дали стане модератор на "Искам да забременея", след като повече ще пише в "Проблемно забременяване".

2) 1 или 2ма модератори ще имаме последно? И как ще се определят 2мата чрез тази анкета, в която можем да гласуваме само за 1?


1. Всички момичета дадоха съгласието си да станат модератори на форума на лично съобщение. Само Мони не съм питала допълнително, но видях в една от темите, че няма нищо против. Зa Renci - даде съгласието си, но преди да се реши, че ще има нов форум (сега не знам какво е решила и май избързах с анкетата).
2. Ще има 2 модератори. Единият ще изберем с тази анкета, а за втория ще има нова такава (това е начина).

Въпростъ ми към вас момичета е дали да спрем с тази анкета и да пусна нова, защото видях, че има и нови предложения за модератори на форума. Ако пък искате може тях да ги включим във избора за втори модератор (ако са съгласни разбира се)?

Има и още един проблем, ако Ренци се откаже, ще трябва да гласуваме на ново (защото поне според мен така ще е честно).

Моето мнение е че Ренци ще е добър модератор на форума „Искам да забременея”.

# 3
  • Мнения: 3 154
Таничка можеш да оставиш тази анкета за сега. След като се видят резултатите и вече избрания не е съгласен ще се пусне нова. Поне аз това предлагам. Защото повечето вече са гласували и може да объркат евентуално новата анкета със старата и хич и да не я отворят... знам ли...  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 3 205
Таня, току-що прочетох това мнение на Ренци в "Красива мама":

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=7787&postdays=0& … r=asc&start=0

# 5
  • Мнения: 2 489
Даже аз не гласувам за себе си! Може би обърквацията беше, че се търсеше нов модератор преди предложението за два форума. Аз също спадам към категорията Проблемно забременяване, нищо че в момента съм бременна.
Модератор на този форум в новия му вид, смятам, че би било по-уместно да бъде момиче без проблемно забременяване, защото това ще я травмира още повече.
Може би било удачно да е някоя мама с детенце, при която нещата са станали по най-лесния начин!
Дано не съм засегнала някого!

# 6
  • Мнения: 7 718
Аз предлагам тази анкета да се изтрие, защото не са доуточнени някои неща.
Да се пуснат примерни списъци с предложения за модератори. Да се поиска съгласието на кандидатките.
И чак тогава анкетите.
Таня, нищо лично не е, оставам с уважение.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Цитат на: sunny_zt
Даже аз не гласувам за себе си! Може би обърквацията беше, че се търсеше нов модератор преди предложението за два форума. Аз също спадам към категорията Проблемно забременяване, нищо че в момента съм бременна.
Модератор на този форум в новия му вид, смятам, че би било по-уместно да бъде момиче без проблемно забременяване, защото това ще я травмира още повече.
Може би било удачно да е някоя мама с детенце, при която нещата са станали по най-лесния начин!
Дано не съм засегнала някого!


Ама какво би разбирала тя от проблемно забременяване....аз лично- нищо не разбирам!

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Цитат на: Erica
Ама какво би разбирала тя от проблемно забременяване....аз лично- нищо не разбирам!


Тук въобще не става въпрос за проблемното забременяване, а за желанието за забременяване изобщо. Проблемното ще си се отдели в отделен форум.

# 9
  • Мнения: 7 718
Ако имаш предвид sunny_zt  от малкото информация, която имам за нея, не бих пожелала на никой нито миг от нейните страдания.
Дългогодишни...

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
И кой ще пиши в "Искам да забременея"? На всеки му е ясно как се прави бебе и как се забременява! Какво има да се обсъжда, ако няма проблем /или някой не се опасява, че има такъв/??? делението е по-скоро на стари и нови потребители, на такива, чакащи от скоро и на чакащи от по-дълго, на такива без диагностициран проблем и такива с установен такъв. Не мисля, че някой би писал в такъв форум, ако няма проблем или някакви страхове....

# 11
  • Мнения: 7 718
Аз на втория месец от опитите ми за забременяване имах 15 дневно закъснение и положителен тест, а пък бременността ми изчезна някъде  Cry
Не знаех нищо, с изключение , че овулацията е на 14 ден.
Така че намерих отговор на въпросите си именно тук.

# 12
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Lali
Аз предлагам тази анкета да се изтрие, защото не са доуточнени някои неща.
Да се пуснат примерни списъци с предложения за модератори. Да се поиска съгласието на кандидатките.
И чак тогава анкетите.
Таня, нищо лично не е, оставам с уважение.


Lali - имаше питане за избор на модератори. Бяха избрани някои от момичетата, питала съм ги дали са съгласни и именно те са в анкетата.

Сега проблема идва от там дали Ренци иска да стане модератор или не. Ако не иска тогава ще заключа това гласуване и ще започнем всичко отново.

# 13
  • Мнения: 7 718
Да, ама това питане беше преди да започнем обсъждането за разделяне на форума.

# 14
  • Мнения: 7 718
Аз ще изредя няколко имена. Който иска да добавя. Ако някое момиче не иска да го обяви тук или на Таня.
-Ренци /защото не разбрах последно иска или не иска/
-Съншайн
-Морена
-Sunny_zt
-Мама от Финландия
-Мони

Общи условия

Активация на акаунт