Номинации за най-абсурдна реплика, свързана с АМ

  • 2 586
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Реших, че за всеобщото благо е най-добре да последвам предложението на Никол, да си отворим нова тема, поради много "ощипани моми" Party


... няма лошо да я има темата - както има такава в Кърменето, така може да има и тук ...

За да е аналогична, в нашия форум трябва да бъде "Номинация за абсурдна реплика, свързана с адаптираното мляко" и да пишем неща от рода на "АМ напомпва", "От АМ избиват зъби" и т.н.   Grinning

Вие сте!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 320
Еми хайде да се разпиша първа....

"С това Адапте мислиш ли, че му даваш добър старт в живота"  doh

"Той е толкова голям, защото Адаптето го е надуло"  #Crazy

# 2
  • Мнения: 46 434
"Давай краве мляко, не това изкуственото!"  Laughing

За еди коя си марка (чувала съм го за всички)"Избери него, то е най-близко до майчината кърма!"  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 313
 hahaha hahaha hahaha
в тая тема поне ще се похилим Mr. Green
аз лично не съм чувала от мои близки такива простотии

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
"Децата на кърма са по-умни от тези на АМ"

# 5
  • Мнения: 5 577
"Абсолютно всички АМ са еднавки, няма разлика."

# 6
  • Мнения: 1 427
"Децата,хранени с АМ са сирачета" #Crazy

# 7
  • Мнения: 5 577
"Децата,хранени с АМ са сирачета" #Crazy
Sick Sick Sick
 #Cussing out

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
"Хайде стига с тези изкуствени млека, нас едно време като са ни отгледали с кисло мляко, нищо ни няма"

# 9
  • Мнения: 27 524
" АМ е по-добро от кърмата!Поне знаеш какво даваш на детето - пише си го на кутията..."  Joy

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
"От АМ бебето ще си докара алергий"

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имам питане Embarassed
Може ли да коментирам?

Иначе номинацията ми е за реплика на моя колежка по адрес на Васи:
Ау, какво дупе е заформила, като на Джей Ло. Това от Нан ли е?

Да уточня, че това апетитно дупе на Васи и е наследство от мен. Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 1 032
... Кравето мляко е предназначено за теленцата. Съотношението на мазнини, белтъчини и въглехидрати е различно при кърмата и кравето мляко. Кравето мляко спомага за бързото увеличаване на теглото, за изумително бърз растеж и за изграждане на мозъка само дотолкова, доколкото една крава има нужда от такова нещо. Хормоните в кравето мляко са за предназначени за крави, не за хора.  Самият факт, че човекът пие мляко на друг животински вид, е сам по себе си достатъчно озадачаващ, ако се замислиш за това.

С комплименти към Лесли Бърби и всички, които смятат че си отглеждам теленце, а не едно прекрасно момиченце  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 1 032
О, постингът на Бу ме подсети за една златна реплика на свекървата: "Мисля, че вече трябва да й даваш кисело мляко с малко водичка и захар, по- хранително е от адаптираното мляко"

# 14
  • Мнения: 35 891
"От АМ бебето ще си докара алергий"

не е невъзможно, просто не е задължително  Peace

понеже каката ми е гледана с АМ, и аз имам няколко бисера от една "знаеща" баба в кварталната градинка; за да е по-абсурдно, твърденията са абсолютно противоречащи си:
"слагай повече прах във водата, за да поема повече вещества и да расте по-здрава!"
"слагай повече вода, отколкото пише и няма да има запек!"
е, да ама аз слагах точно колкото си пише  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт