Искам да преминем на обикновено адапте....

  • 409
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте мамчета,
до сега бяхме на Омнео, но вече издъхвам от цената му, а по принцип алергии не сме имали, а просто силни колики, заради което хапвахме противоалергични млекца. Какво ще ми препоръчате, някое адапте, което е по-добро. Незнам обикновения Нутрилон дали не е на същата цена. Сега за Омнео давам по 11 лв. за една кутия от 400гр. Нутрилона май по принцип си е скъпичък. Преди него сме пили Аптамил.
Дайте идеи...

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Моят син отказа ОМНЕО и за това  пи НАН , но най-добре би било да се посъветваш с педито си и да видиш какво той би ти препоръчал (ако му имаш доверие, разбира се  Rolling Eyes)
Знам само, че не е хубаво често и безразборно да се сменят млеката.
Аз също по финансови причини по-късно замених НАН-а с Нестоген - пак е на НЕСТЛЕ и състава е почти еднакъв, а цената на Нестогена е 5 и малко и може спокойно да се пие до годинка Peace
Късмет в избора  Hug

# 2
  • Мнения: 27 524
Нутрилон е по-евтин от Омнео-то и е много добър!

# 3
  • Ruse
  • Мнения: 390
 И ние сме със същия проблем.Малката си харесва Омниото обаче нещо мама неиздържа на цената а и вече хапваме пюренца на ХИП(поради факта че другонехаресва),които са също така скъпи и направо вече издишам.Смятам да го сменя с Нутрилон-по състав е същото като Омниото но е без пробиотици-то пак е скъпо (7 лева) но не е 11 Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 587
Нутрилон е около 7лв и доколкото знам е по евтин от Аптамил.Може да опиташ.И ние в началото бяхме на Омнео,сега сме на Нутрилон.Имаше малко мръщене в началото,но свикна и сега си го папка с удоволствие.

# 5
  • Мнения: 5 577
Какви са тези цени, много скъпо.

Тук НАН е 6.50 лв.  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 2 217
Става въпрос за Омнео и Нутрилон не за Нан Wink

# 7
  • Мнения: 8 505
Нутрилон 2 (след 6.месец е двойката) е 7-7.50лв по различните аптеки.Най-добре е да продължиш с него,защото и двете млека са на Нутрисия.

Общи условия

Активация на акаунт