Зимен кош на Чико?

  • 657
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Скъпи майчета,
Искам да попитам някоя знае ли от къде може да се купи зимен кош за количка на Чико? Една приятелка ни даде количката си ( летния вариант) заедно със столчето за кола, но ние сме само на месец и имаме нужда от нещо по-затворено. Ако знаете някъде фирмен магазин или тел. на вносител моля ви?

# 1
  • Мнения: 424
Мисля, че не се продава отделно. Пиши в купувам  и някоя мама може да ти предложи , аз така предложиш моя Simple Smile. Има логика да ти предложат, защото той се използва 5-6 месеца , а количката  много повече. Моделът ( разцветката )  не е  от значение , защото комбинацията може да стане дори по-свежа Simple Smile, а и летния кош е подвижен и може да го махнеш . Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
срещу Южния парк има магазин на Чико

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
Магазин на Чико има точно до новата автогара на централна гара. Но доколкото знам не се продава отделно, дано успееш да намериш. Само да ти кажа, че ще го ползваш не повече от 5-и месец (аз преместих дъщеря ми на 4.5 месеца в летния вариант), така че си направи сметка има ли смисъл

# 4
  • Мнения: 221
Благодаря ви, момичета! Наистина ще се замисля за тези варианти.

# 5
  • Мнения: 4 418
МИсля,че може и отделно или поне столчето за кола,което се закрепя в/у лятната количка.Струва някъде около 220 лв.Аз питах за този вариант и може и отделно..

# 6
  • София
  • Мнения: 2 708
Според мен спокойно можеш да ползваш и столчето за кола, стига да ви е удобно и не държиш бебо много продължително вътре (не повече от 2 часа нон стоп). Помисли и този вариант  Wink А сега времето се стопля и можете и само с летния вариант, много е удобен (според мен и за малко бебе)

Общи условия

Активация на акаунт