Колело с дръжка за бутане от родител

  • 10 769
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394


Ей такова подобно искам Hug Тоест родата иска да подари такова за лятото на Стела  Peace

От къде и колко може да се намери хубаво и да не се потроши за един месец (и да е до 60-80лв)

 Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 3 394
само да поясня,че това томно колело го открих в един сайт ,но няма цена.
Тука вървят към 40 паунда ooooh!

Открих още и тези:





Китайски са,но да чакам да ми го дотътрузат чак от там нещо не ми се връзва Mr. Green

# 2
  • Мнения: 1 313
много са сладки тези Grinning
аз от миналото лято ги заглеждам. От каква възраст могат да се използват?
Мисля, че в повечето магазини за колички лятото продават и такива

# 3
  • Мнения: 3 394
Те са сладки, но доставката е от Китай Mr. Green

А аз искам инфо за София и някой да ми каже какво да изберем, да не купим някое, което да се строши след две возения!

Някой да е купувал такова миналото лято или да ходим да търсим на Илиенци Thinking

# 4
  • Мнения: 1 187
В Младост 3 на базара ГМ Сити има едно магазинче за бебешки и детски стоки,  казва се "Палавници", там имат каталог с такива колела и приемат поръчки и ги доставят до 1-2 дена.

# 5
  • Мнения: 3 394
бени, мерси Grinning

Какво точно значи гм от гм сити или така трябва да го търсим или е някакво съкращение, за което не се сещам в момента newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 137
Ето тук ги има - 47 лв.: http://www.family-bg.com/catalog/catX_84_87.htm?page=2&sort=2a

Но, аз лично, не ги харесвам. Чупливи и неустойчиви. Подариха ни такова розово. Дръжката и степенката се счупиха още първата седмица.

На Чико, като че ли са по-здрави.


Ketler също имат модел с дръжка за бутане, много приличащо на това на Чико. Виждала съм го в Метро за около 80лв.

Успех Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 39 715
Има ги почти нявсякъде, китайските. Имаме магазин за колела на Ломско в Надежда, предпо;агам, че са от китайските. Познавам собственика.

Когато миналата година купувах колелото на Дияна той само ми каза "купи българското". Вярно, че почти двойно колкото китайското, но е качествено.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Както е писала АнМари, има ги навсякъде най-различни. Аз купих за Сиси като беше на година и половина. Много му се радва, ползваше си го за столче у дома но навън така и не пожела да се вози...нито веднъж!!! По несполучлива покупка никога не съм правила, в момента в който реши, че иска да кара колело, това вече и беше малко. Подарих го на приятелка но и нейния син предпочита навън да ходи, тича и играе вместо да се вози на въпросното колело.
Не знам, прецени има ли къде да го ползвате...имам предвид липсата на свестни тротоари и алеи, габаритите му за да стигне евентуално до парк...
Иначе беше здраво де, не се счупи от гимнастиките и у дома, китайско май беше...около 50 лева.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
Нашите купиха на Дара за предстоящия рожден ден такова. Излизах само веднъж с него до сега и и харесва. В градинката, където излизаме виждам, че има едно момиченце на около 4-5г., което си кара такова колело. Купили са го за около 40-50лв. от Илиенци.

# 10
  • Мнения: 1 187
бени, мерси Grinning

Какво точно значи гм от гм сити или така трябва да го търсим или е някакво съкращение, за което не се сещам в момента newsm78

Значи между Била и Деница в Младост 3 има един търговски център GM CYTI, дано сега да обясних правилно. Wink

# 11
  • Мнения: 3 394
ииииииииииии, Ан мари , бравос, аз съм от Надежда, сестра ми също е там, къде точно се намира магазинчето, до халите ли е, към коя част на ломското шосе, 2,3 или 6-та?

# 12
  • Мнения: 3 394
милаа, ние имаме това



купих го миналото лято от Илиенци за 35 лв и върши страшна работа Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 137
Много е хубаво newsm10

И аз му бях хвърлила око и много съжалявам, че взех дървено конче вместо него.

# 14
  • София
  • Мнения: 39 715
Докато изровя тази тема. Днес влизахме в магазин "Марсел" на Дондуков (магазина се намира от дясно на Дондуков, след Раковски по посока към мин. съвет). Имаше много хубави колела точно от този вид.

Аз търся подарък за момиченце от групата на Дияна, та решихме да надникнем. За цена изобщо не се сетих да питан, нали за друго бяхме влезнали Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт