От какво е произлязъл човека?

  • 1 652
  • 14
  •   1
Отговори
Може би тази тема да се дублира в друг раздел от форума, за което се извинявам, но понеже има неща които представляват интерес за мен, надявам се и за Вас, това е едно от тях. Ще се радвам да споделите мнение или да посочите материал.
Ето един от мен:
http://www.meridian27.com/Mer27/Vol4/f12.htm

# 1
  • Мнения: 122
всеки път това повтарям-гостите в този форум пускат стойностни теми![/color][/size]

# 2
  • Мнения: 1 629
Знаех си аз, ама никой не ми вярваше Turn-l

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
За десетата планета споменава още Петър Дънов, основателя на Бялото братство.(не ми се обяснява какво е, има чичко Гугъл) Теорията за появата на живота според езотеричните учения е доста различна от общоприетата, смята се даже, че маймуната е произлязла от човека, а не както знаем, човека от маймуната.

# 4
# 5
  • Мнения: 34
Е моята доцентка по Теория на еволюцията когато ни ги говореше тия работи ние се хихикахме и си знаехме-маймуна -човек....A права била жената.....То не беше Космос то не беше Океан то не беше .....

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Кой каквото ще да казва... За мен това са уникално езотерични глупости на мнооого големи таркалета... Пък ако искате, изяжте ме...

# 7
  • Мнения: 223
Кой каквото ще да казва... За мен това са уникално езотерични глупости на мнооого големи таркалета... Пък ако искате, изяжте ме...
  202uu
аз лично смятам, че чичко Дарвин го е казал най-добре Grinning
 

# 8
  • София
  • Мнения: 2 037
А един мармот увива шоколада в станиол.
 hahaha

# 9
  • Мнения: 515
There is no known Planet X or 10th planet in our solar system. It was believed that such a planet was required to explain the orbital characteristics of the outer planets Uranus and Neptune.

В нашата слънчева система не съществува 10-тата планета или Планетата X. Вярвало се е в съществуването на такава, която да обясни орбиталните характеристики на "външните"планети Уран и Нептун. Повече инфо за историята на несъществуващата планета ето тук - на английски:


Ето и линка :
http://search.nasa.gov/nasasearch/search/search.jsp?nasaInclude=PLANET+X

Иначе науката ясно се е изказала по въпроса за произхода на човечество. Аз лично вярвам на науката.  



# 10
# 11
  • Мнения: 1 629
А един мармот увива шоколада в станиол.
 hahaha

Хах, бях се уплашила от сериозните мнения Wink

# 12
  • Мнения: 515

Хах, бях се уплашила от сериозните мнения Wink

Ма няма нужда да се плашиш, страхът е най-голямото зло за човечеството. Можеш обаче да се стресираш колкото си искаш Wink

# 13
# 14
  • Мнения: 3 405
all, с маите уцели десятката. Една от целите, които съм си поставила е да посетя земите им, усещам особено излъчване от там Grinning

Общи условия

Активация на акаунт