Използвате ли сгъваеми бебешки легла?

  • 4 922
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Имаме идея с мъжа ми да купим сгъваемо бебешко легло, за да спи в него Ники, когато ходим на гости, или на почивка.
Чудя се, дали си заслужава инвестицията. Ники е на 1 г 6 м. Колко време ще може и ще иска да спи в него /като се има предвид, че не ходи много често на гости/ Дали скоро няма да се научи да спи в нормално легло /все още много се върти и сме с решетка/. Дали ще хареса това легло. Дали въобще ще иска да спи в него.
На повечето въпроси, вероятно трябва да си отговоря сама. Но, бих се радвала, ако споделите впечатления Laughing
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 489
След като не ходите толкова често на гости,а и той вече е голям и надали ще иска да си играе в сгъваемата кошара.След време ще  трябва да купуваш и нормално легло,защото това ще му е малко.Аз не виждам смисъл да му сменяте леглото.

# 2
  • Мнения: 5 370
Имаме кошара-легло сгъваема откакто Стани е на 2 месеца. Използва се у свеки основно, досега сме пътували веднъж с нея. Много е компактно като се сгъне-буквално една чанта. Според мене смисъл има=тепърва предстои на дечковците да пътуват.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не съм използвала, но няколко пъти съжалих че не си купих.Като ходим някъде си е от полза, особено като сме с преспиване.Количката му е малка от много време за спане и се налага някой от нас да ляга рано за да не падне от леглото.И това, ако се казва на гости Confused

# 4
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Да, използваме и мисля, че е голямо удобство. Пък и ТСМ-те не са толкова скъпи.

# 5
  • Мнения: 1 110
Ами ние като се роди купихме такова сгъваемо за постоянна употреба и така до 4 месе4ен. После се преместихме и на новото място е в нормално дървено с решетки. Не усети изобщо разликата и си спа като къпън. Сега като си ходим до София тои пак си е в сгъваемото и няма протести.

А и в свеки като гостуваме пак със сгъваемо сме- та при нас голяма употреба му хвърляме и сме доволни. Смятам бая време още да си го ползваме. А и дребния е голям пумпал и без решетки или оградка е невъзможно. На нашето легло не смея да го сложа заедно с нас щото много бързо се измъква.... Twisted Evil

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Мисля, че е необходима вещ; и ние смятаме да купим едно такова легълце Simple Smile Simple Smile

# 7
  • Мнения: 221
А на нас ни подариха такова приятели без да ни питат още преди да се роди бебето и ние решихме засега да не купуваме друго. Бебето е ок и даже ни е доста лесно, защото 2-рото ниво може да се люлее леко.

# 8
  • Мнения: 1 370
Определено мисля, че е доста практична и полезна. Ние също имаме и не мисля, че синът ми скоро ще се отучи да спи в нея

# 9
  • Мнения: 7 803
ама zащо и как да се отучи детето да спи с него? нали е дългхо 1,20 метра zначи докато достигне подобен ръст може да си в него ние си имаме 2 и си ги полzваме  Hug

# 10
  • Мнения: 140
Ние още си нямаме такова легло,но мисля да и взема на ТСМ.Аз съм от Русе и като ходим на гости определено ще ми върши работа. Wink

# 11
  • Germany
  • Мнения: 7 878
И ние имаме и ни върши страхотна работа. Стои при наште за да има легло малчо и при тях / често го оставяме/, а като тръгнем нанякъде си го мъкнем с нас и не го мисля къде и как ще спи. На наши приятели дъщеричката е на 3 години и още го ползват.

# 12
  • Мнения: 35 891
не знам дали не ви е късно
голямата ми щерка на 1.5 години се изкатерваше по мрежата и излизаше от него /с падане на глава/
иначе е страхотна вещ!

# 13
  • Мнения: 4 053
kyпихме такава кошара когато се роди второто ни дете,
спа в него около 6 месеца,а когато запо4на да се изправя я преместихме в обикновено легло с пешетки,на баткото а тои в неината кошара.
баткото се 4увства много добре в кошарата а е на 5 години.
много са удобни,купуваите смело...... newsm10

Последна редакция: нд, 26 фев 2006, 10:59 от hani

# 14
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ние нямаме сгъваемо легло-защото нямаме толкова място но мами от моята отчетна тема имат и са много доволни,струвами се че ако се вземе от рано си е добра инвестиция

Общи условия

Активация на акаунт