CHICCO

  • 930
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
Знаете ли в Англия откъде може да се купи козметика на чико-и по-точно козметика за бременни и майки??? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 959
Не сам много сигурна но мисля че продават в "Boots"ето ти и линк ако искаш първо да поразгледаш
www.boots.com

# 2
  • Мнения: 449
Извинявам се, че ще използвам твоята темичка Дидона, но да попитам и аз къде има такава козметика в Торонто?

# 3
  • Манчестър
  • Мнения: 2 479
Знаете ли в Англия откъде може да се купи козметика на чико-и по-точно козметика за бременни и майки??? newsm78

За съжаление Чико не е популярна марка в Англия.Залагат на Авент,което си е тяхно. Не съм виждала в Буутс козметика за бременни(прегледах един каталог току що),но поне можеш да си вземеш шишета и биберони. Аз съм много доволна от тях и моя син никога не е имал колики,ако все пак шишето оказва влияние...

# 4
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Извинявам се, че ще използвам твоята темичка Дидона, но да попитам и аз къде има такава козметика в Торонто?
Няма Sad  Тук и Нивея бейби няма Grinning Всъщност има три марки на кръст и това е. Аз за това като си ходя до България се запасявам за година-две напред.

# 5
  • Мнения: 1 793
и аз тук не съм виждала козметика за бременни на Чико /или Кико - уж това било правилното Wink/. Ползвала съм козметиката на Авент за бременни и бях много доволна. След като се роди детето ползвах и Nipple cream пак на Авент и много ми помогна. Харесвам тази козметика и я препоръчвам Wink иначе и тук няма Нивеа бейби и си спомням как съм купувала и носила от Бг Simple Smile

# 6
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Няма  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 449
Sneji, днес видях козметика на Нивея бейби в Шопърс Дръг Март да продават. Нямаше толкова голямо разнообразие като в България, но имаше няколко вида лосиони и кремове. За Чико вече ми стана ясно, че няма, но дори и на Мустела продукти не намерих. Имаш ли на идея къде мога да намеря?

# 8
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Туй ще да е нещо ново. Миналата година се скъсах от обикаляне, но никъде не видях Нивея бейби. Мустела също не съм виждала, но попаднах в един немски магазин, където имаше Пенатен - всякакви кремчета.

# 9
  • Мнения: 1 559
И тук няма козметика на Chicco newsm78

# 10
  • Мнения: 375
Няма,вчера ходих до Boots , само Avent  и Jonson -в БГ в един квартален магазин ще намериш по-голямо разнообразие,това направо ме изумява #Crazy,не съм ходила до специализирани магазини за бебета,но и там сигурно е същото "разнообразие"  smile3511

# 11
И аз преди търсех козметиката на Чико, че даже ходих и до един от трите магазина в Лондон, но за съжаление никъде тук не се продава козметиката им, това ми казаха от магазина. Можеш да намериш други неща, но не и това.  Sad

# 12
  • Манчестър
  • Мнения: 2 479
Писах и по долу едиствено шишета Чико могат да се намерят в Буутс и то големите магзаини,биберони залъгалки,една помпа за изцеждане бях видяла също, 2-3 вида колички,по се намира някоя и друга играчка..това е разнообразието...в УК

Общи условия

Активация на акаунт