Наелектризирване на тялото?!

  • 5 558
  • 20
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
На някой случвало ли му се е да му се наелектризира тялото, от което да получава сърбежи?

Последна редакция: сб, 25 фев 2006, 16:23 от ДЕянаЗ

# 1
  • Мнения: 8 458
Не,не ми се е случвало да се наелектризира.Да не би да е от изкуствени материи?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
не, не е от изкуствени материи...просто сърбежи и наелектрезирване

# 3
  • Мнения: 8 505
Много често през зимата (обяснявам си го със сухия въздух в помещенията) ме удря тока (леко,но неприятно),когато се докосвам до кожата на човек (не моята) или метал -от бравата на втатата,ключовете,прахосмукачката (изключена)...Но сърбежи нямам Rolling Eyes

# 4
  • ново
  • Мнения: 5 936
Много често през зимата (обяснявам си го със сухия въздух в помещенията) ме удря тока (леко,но неприятно),когато се докосвам до кожата на човек (не моята) или метал -от бравата на втатата,ключовете,прахосмукачката (изключена)...Но сърбежи нямам Rolling Eyes
Същото е и при мене, само че с разликата, че ми се случва да ме "бие ток" и през лятото - незнам на какво се дължи newsm78.
В момента и мене ме сърби кожата, мислех че е от сапуна /ползвам ексфолиращия на Dove/, смених го и пак ме сърби, мисля да отида на кожен лекар Naughty
П.п Деяна, ако отслабваш или напълняваш, може и от това да е Thinking

# 5
  • на село
  • Мнения: 3 890
Много често през зимата (обяснявам си го със сухия въздух в помещенията) ме удря тока (леко,но неприятно),когато се докосвам до кожата на човек (не моята) или метал -от бравата на втатата,ключовете,прахосмукачката (изключена)...Но сърбежи нямам Rolling Eyes
И при мен е така и най -вече в службата, доста често като докосна нещо първо ме сдрусва съвсем леко, но аз го отдавам на многото електрики покрай мен... Но сърбежи и аз нямам.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

П.п Деяна, ако отслабваш или напълняваш, може и от това да е Thinking
не става въпорс за мен, а за дядо ми.

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Да не би на дядо ти да му "настръхва" кожата, а той да го чувства като наелектризирване.
Как е кръвната му захар (визирам сърбежа)?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Как е кръвната му захар (визирам сърбежа)?
диабетик е, но не е на инсулин, защото не са му голерми отклоненията, но наелектризирването от какво е?

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
добре де, ама какво точно чувства и усеща дядото? Само сърбеж ли...?

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223

Как е кръвната му захар (визирам сърбежа)?
диабетик е, но не е на инсулин, защото не са му голерми отклоненията, но наелектризирването от какво е?
Идея си нямам  Confused. Все пак да си провери стойностите на кръвната захра, ако не го е правил скоро. Може там да е причината, знам ли..

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ами сърбеж и наелектризирване. Като се докосне до някаква вещ и го удря ток

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
ами сърбеж и наелектризирване. Като се докосне до някаква вещ и го удря ток
Това наелектризирване и аз го усещам много често (най- вече зимата). Причината, както споменаха и други, май са материите на дрехите. Мен ме "бие" ток понякога и при целувка със скъпия.
На дядо ти за първи път ли му се случва това?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да, за 1-ви път  след сърдечна операция и поставяне на байпас. Толкова много го сърби, че не може да седи на едно място

# 14
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
да, за 1-ви път  след сърдечна операция и поставяне на байпас. Толкова много го сърби, че не може да седи на едно място
Много сложно стана. Аз бих звъннала веднага на доктора си.
Силният сърбеж при всички случаи е тревожен признак, не го подминавайте.

Общи условия

Активация на акаунт