въпрос за запека

  • 576
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 878
здравейте,
моля за помощ.Нашият бебчо от два-три дни е на АМ - Нутрилон 1 ,но от вчера не е акал.Какво мога да направя по въпроса?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
здравейте,
моля за помощ.Нашият бебчо от два-три дни е на АМ - Нутрилон 1 ,но от вчера не е акал.Какво мога да направя по въпроса?
При малко бебе запек се води когато не е акало повече от 3 дни!Казали са ми го двама педиатри!Нормално е когато започне да приема ново мляко да се запече, стомаха му не знае за какво става въпрос.Изчакай още малко и ако не се оправи проблема, се консултирай с педиатър дали да се сменя млякото!

# 2
  • Мнения: 307
Масажирай коремчето на бебето с въртеливи движения по посока на часовниковата стрелка; движи крачетата на бебето сякаш кара колело; давай повече вода.

# 3
  • Мнения: 8 505
Така ще е докато свикне с новото мляко.А и Биляна ти е писала,че запек можеш да го наречеш след 3.ден.

# 4
  • Петрич
  • Мнения: 321
Нашия си е  постояно с запек.Какви ли не млека сменихме.Пюре не яде,детска кухня също,сокове не-само мляко.Пробвахме с прясно мляко,което не се препоръчва,защото причинява разтройство,но той си има запек.Казаха ми Дуфалак,но го повръща.Сега чакаме специални свещички от Гърция за бебета,защото в България няма и се надяваме на тях.

# 5
  • Мнения: 179
намали количеството на АМ в сухо състояние - пример : 80мл вода с 2 мерителни лъжички това помага  и няма да навреди на качването на надаването на кг. и тъй като нямате все още месец и неможете да минете на сокове (круша,слива,грозде-след поне навършен 1м.), а ако това продължава свари вода от овесени ядки и с нея прави млякото . Друго не се сещам в момента .......... успех  Laughing

# 6
принципно е нормално бебето да се запече ние имахме този проблем когато бяхме на 2 месеца и бяха ни предписали лекарства които не помагаха,но си оправих бебето с червено цвекло спрях ябълките и морковите една седмица му давах по 50гр сок от цвеклото после почнах постепенно със другите сокчета но цвекло давах до 4месец

# 7
  • Мнения: 878
голям майтап,....тъкмо станах от компа и отивам да го видя ....и какво мислите станало  Laughing ...реве и омазан до ушите с ако... #Crazy Wink имаше чак и под мишниците  Crazy......ама днес се цедя като за световно ,вече нищо не ми остана от гърдите.Предполагам че кърмата го е разхлабила.....е добре ама като нямам вече  newsm78.

# 8
  • Мнения: 1 259
Ако искаш пробвай с Нутриолон Омнео 1.Аз давах такова мляко като го смесвах с Нутриолон и запека се оправи.Все пак питай педиатърката си Simple Smile.Сега не го давам,защото давам пюрета и те го разхлабват.

Общи условия

Активация на акаунт