Какъв стерилизатор

  • 970
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, мили мами!Моля ви за съвет-Какъв стерилизатор да избера?Електрически или микровълнов,Chicco или Avent?Ползвали ли сте уредите за затопляне на храна?Препоръчайте ми някои от тях?  smile3525

# 1
  • Мнения: 46 508
Всички вършат една и съща работа, затова за мен определяща беше цената. Купих Чико за микровълнова, около м/у 20 и 25 лв. се движи, сега се появиха и на Камера и Бертони по около 15 лв., но когато аз търсех ги нямаше  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 498
аз съм с парен, но нямам микровълнова
може би ако имаш микровълнова не си струва да купуваш парен, защото са значително по-скъпи все пак Grinning

# 3
  • Мнения: 208
Ползвам на Чико за микровълнова и съм доволна. Купих го за 24лв.

# 4
  • Мнения: 2 467
С парен съм. Пак да трябва да купувам, пак такъв бих взела. Сам се изключва и не му бера грижата  Wink

# 5
  • Мнения: 9 903
Джордани за МВ имам аз, върши идеална работа - все пак това е просто една пластмасова кутия с дупчица.

# 6
  • Мнения: 1 014
Аз имам стерилизатор на Avent, същата марка е и уреда ми за затопляне на храна. Ако имаш микровълнова не си заслужава да купуваш електрически стерилизатор, 2 пъти по-скъпи са.
В интерес на истината подгревателчето за храна започнах да го ползвам чак когато въведох пюретата, т.к. до 6-тия  месец залагахме активно на кърменето. Това, което не му е хубаво на подгревателя е, че не се самоизключва и ако го забравиш храната може да стане прекалено гореща,а може да стане и беля. Нека някоя мама каже , ако има някоя марка която е с таймер, със сигурност ще е по-удобно.

# 7
  • Мнения: 3 479
Чико за микровълнова - доволна съм и не е скъп.

Общи условия

Активация на акаунт