Големи сутиени, къде?

  • 1 990
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Знам, палатки има на последния етаж на ЦУМ,
ама аз търся по-малките им братовчеди.
Знаете ли къде в София се продават сутиени
за кърмачки 95/100 с чашка F/G?
Спасявайте положението, че иначе трябва
да купувам палатки и да ги прекроявам.  Laughing

# 1
  • Мнения: 3 423
Ееееее, ама никoй ли не знае къде има такива сутиени? Или никъде няма?

# 2
  • София
  • Мнения: 11 657
Провери дали Триумф нямат такива размери.По принцип зная,че те правят модели за големи бюстове.Успех!!!

# 3
  • Мнения: 1 547
Liska, много големи, бре! Не знам дали и на Триумф има чак толкова големи. За кърмачки определено не съм виждала. А преди 2 месеца си взех на Триумф 80 Д и ме гледаха като  Shocked Затова наистина не знам къде би могло да има. Защо не проверите в Mothercare? Там има щанд с бельо за бременни и кърмачки. За друго място определено не се сещам  newsm78

# 4
  • Мнения: 109
Найстина имаш проблем newsm53 Моя позната беше със същите затруднения,намери си на ТРИУМФ-магазина в началото на ПИРОТСКА(откъм ботев),на друго място никъде нямаше.УСПЕХ newsm10

# 5
  • Мнения: 10 758
Ох, и аз имам същия проблем, но не чак толкова.Много големи бре, изобщо си нямам на идея къде има такива размери.Аз съм 80 Д.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 826
Е, най -накрая и някой с моя проблем.Аз нося 95Е.Преди две седмици си купих страхотен от Метро.Има всякакви цветове,но не е за кърмачки.Струва 22лв.

# 7
  • Мнения: 6 314
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24&products_id=1819

По принцип вносителите предлагат сутиени за кърмачки с размери от 75 до 95, чашки от В до F и три цвята (бял, екрю и черен), но не винаги между отделните партиди внос има бройки от всички размери и цветове.
Ако искаш, мога да проверя какво точно има в момента.

# 8
  • Мнения: 3 423
Благодаря ви за отговорите.
В някой от другите форуми потърпевши
се изказаха нелицеприятно за тия сутиени
от данет, или се скъсала презрамка, или
били доста малки, т.е. не отговарят на
указаната номерация. Затова не бих
рискувала с тях. Виж, това магазинче на
Триумф може да го преслушам, току-виж
открия нещо пасващо. Мислех, че може
да има такава стока на по-прилични цени,
майка ми и без друго все ме пита какво
искам да ми донесе. Както и да е.
Ще търся тука. Поне повече възможности има.
Още веднъж мерси.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 36
В Премаман ,в Севън Секъндс-Триумф(за кърмачки) и в Мадър Кеър би трябвало да има ,не съм влизала в Софийския, но съм купувала от чужбина.

# 10
  • Мнения: 498
аз си купих от премаман-само там успя да ми стане чашката Blush
много съм доволна-много е качествен, около 30 лв беше, на триуф са по-скъпи и по-малки.. Grinning

# 11
  • Мнения: 535
Има един магазин на Княз Борис I -  казва се "Мами", не помня точно адреса, но може да го видиш в темите за магазини за бременни. Е, там има дрехи предимно, вече са спрели бельото, но аз си взех панталон от там преди месец и видях в кошчето за разпродажба сутиени, Поисках да премеря, но продавачката каза че били мно-о-ого големи, затова стояли от години. То и аз хич не съм "с малки", та ги погледнах, но наистина бяха доста големи - над Д при всички случаи. Ако искаш потърси адреса и отиди, надали са свършили....

Относно Данет и техните сутиени - поръчах си такъв още като разбрах че съм бременна (от мерак), при това нарочно италианскя си поръчах, не само да е по-качествен, а и защото само от него имаше черен (другите само бели бяха). А те не само, че нямаха черен, ами и направо ми донесоха екрю без изобщо да ме питат дали съм съгласна!!! И доставчика ми вика "ами ако го искате...", аз бях толкова шокирана, че не можах да реагирам и го взех. След това се окопитих и на другия ден се обадих там и казах, че държа да е черен. Уговорихме се с момичето там, че веднага като им докарат черни ще ми го сменят, тъй като аз нямаше да го ползвам още месеци напред. Е, познай дали ми се обадиха...

Отделно не ми се коментира, че едната чашка е зашита накриво и стои ужасно и т.н.

Та така - много съм разочарована от тях...

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Относно Данет и техните сутиени -
......Отделно не ми се коментира, че едната чашка е зашита накриво и стои ужасно и т.н.

Та така - много съм разочарована от тях...
Сутиенът, който сте поръчала не е италиански, а на фирмата Тонус Еласт - Латвия.
По времето, от когато е поръчката Ви се предлагаха ограничено количество от определени размери, а относно цветовете, дори и самите вносители не знаеха кои от поръчаните цветове ще са налични при следващ внос и кои не.
Доставката бе извършена непосредствено след зареждането ни от вносителя. Поради тази причина вероятно не сме се свързали с Вас, а сме взели наличният цвят от желания от Вас размер и сме разчитали да вземете решение относно цвета на сутиена в момента на доставянето му. Имала сте правото да откажете сутиена, както при доставянето му, така и след това.
За информация - вносителите дълго време не поръчваха черен цвят до момента в който заработиха с нас, поради нулевото му търсене. Месеци по-късно бройките с черен цвят бяха съвсем минимални.
Относно качеството на сутиена и забелязания от Вас дефект - ние няма как да следим качеството на всеки един сутиен, поради което сме предоставили правото на всеки клиент да ни информира при забелязани дефекти и да замени или получи обратно парите си (ако не е носен и е със запазена опаковка).
Също за информация, това е първият случай в които някой директно се оплаква от качеството на точно тези сутиени.
Съжалявам за разочарованието Ви, но мисля че ако има още нещо за уточняване бихте могла да се свържете със служител на фирмата на посочените в сайта телефони.

# 13
  • Мнения: 1 547
Поради тази причина вероятно не сме се свързали с Вас, а сме взели наличният цвят от желания от Вас размер и сме разчитали да вземете решение относно цвета на сутиена в момента на доставянето му. Имала сте правото да откажете сутиена, както при доставянето му, така и след това.

Също за информация, това е първият случай в които някой директно се оплаква от качеството на точно тези сутиени.

Татти, хич не исках да се намесвам в темата, но няма как да разчитате, че клиент ще реагира в момента на доставка, защото на повечето хора им е неудобно и по-скоро са склонни да платят продукта, който не искат, отколкото да се разправят с куриера. Казвам това, защото вероятно по същото време поръчах от същия модел сутиен именно в черен цвят. След като чаках седмица и малко служител на фирмата да потвърди поръчката по телефона (знам за тази практика на Данет от предишни поръчки), служителят се обади и ми каза, че утре ще получа бежов сутиен, не черен. Аз обясних, че искам черен, не бежов и служителят си позволи да спори и да ми казва, че няма значение цвета.
Мина доста време оттогава. Не търся обяснения. Само споделям случай.

# 14
  • Мнения: 535
Ау-у-у! Много се връзваш, Татти!!! Да не си собственик на Данет  Laughing  И как разбра, че съм се изказала тук и каква поръчка съм правила??!!! Страх да те хване направо  Mr. Green шпионска работа!

Сега сериозно:
Разочарованието ми дойде от факта, че не получих цвета, който желаех. Бях поръчала и бюстие, за което ми се обадиха да ми кажат, че нямат (не цвят, а изобщо този продукт) и ако искам да ми донесат потник. Та затова и допълнението със сутиена ми дойде съвсем отгоре... Така и не разбрах защо не ми се обадиха и за него?
Както и да е, но мисля, че може да си обновявате наличността, както правят други онлайн магазини - просто пишат, че в момента няма наличност, за да може купувача да си прави сметката. Съгласете се, че при поръчка за 4 продукта (като моята), 2 да не са в наличност не рекламира много добре магазина. Съзнавам, че вината не е ваша, но купувача си дава парите и иска да види някаво усилие срещу това (като например обновяването на наличностите).

Нека не превръщаме темата в личен диалог, просто ви правя препоръка...

Относно качеството, изрично подчертах, че не ми се коментира, защото съм наясно, че не отговаряте за това и не исках да се възприеме като забележка към магазина, а към стоката. Просто споделям, че и като качество не съм доволна, защото момичето пита откъде да си купи сутиен и аз съм длъжна да споделя личния си опит - нали в крайна сметка за това е целия този форум??!!

Тук си даваме съвети, а не правим рекламен блок !!!!

Общи условия

Активация на акаунт