Големи сутиени, къде?

  • 1 057
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Знам, палатки има на последния етаж на ЦУМ,
ама аз търся по-малките им братовчеди.
Знаете ли къде в София се продават сутиени
за кърмачки 95/100 с чашка F/G?
Спасявайте положението, че иначе трябва
да купувам палатки и да ги прекроявам.

P.S. Пуснах темата във форума "На пазар", ама народът не реагира, та затова
я копирам тук. Моля се, дори да не ви се е налагало да купувате такивя сутиени,
да сте мернали поне някъде. Иначе ще трябва да се обаждам на Сашка Вacева,
Глория, Ивана, Петкана, Драгана и останалите от силиконовата партия.

# 1
  • Мнения: 1 668
И аз съм със същия проблем и си купих 2 от Данет /банера е отгоре/. Най-големият им е 95F и на мен в момента ми е съвсем леко свободен, а като ми дойде кърмата незнам.... Но както и да е... това е единственото място, където можеш да намериш голям сутиен - знам го от една още по-надарена от мен приятелка, която роди декември и беше направила прилично проучване... Идват за около седмица. Аз лично поръчах черни, защото ненавиждам бяло бельо, но ми донесаха бели, но да не издребняваме... Важното е, че намерих и че са сравнително евтини - ако не ми стават като ми дойде кърмата поне няма да ме е яд. дано съм ти помогнала.

# 2
  • Мнения: 3 423
http://shop.danet.bg/product_reviews_info.php?products_id=1819&reviews_id=297

Виж отзива за въпросния сутиен. Нещо не ме възбужда.
Наистина ли няма никъде magazin, дето да се види,
пипне, купи такъв нацицник?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 896
Пробвай в някой по-зареден магазин на Триумф. Аз съм много доволна-сега съм с втория от тази марка, първият беше по-лятен, модел Софт, този е по-плътен памучен. Много са удобни.
Тези от ДаНет наистина имат големи номера, аз си взех Д, но ми беше голям ..а на Триумф всъщност съм си Д отвсякъде...така че имай предвид, че малко се разминават номерациите. Този от ДаНет още на първият дев ми се счупи закачалката на едното капаче, сложих си копченце тик-так, но така и не го нося, стои ми ужасно и е един такъв плътен...Може на теб да ти пасне незнам, това са моите впечатления.

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
В магазина за бремнни на ул. "Самуил", успоредна на "Витошка"
По ул. "Солунска" се тръгва в посока, обратна на тази за към площад "Слвайков".
Като се стигне ул. "Самуил" (мисля, че е третата пряка), се завива наляво; има един офис на "Софийска вода" вляво, а от дясната страна е магазинът за бременни; малко е ми е трудно да се сетя за името на магазина, май "Мама" беше...
Оттам съм си купувала такива сутиени, каквито ти търсиш Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 3 423

Ама те не са за кърмачки, а са си съвсем нормални.

Пробвай в някой по-зареден магазин на Триумф.

Къде в София има магазини на Триумф?

# 7
  • Мнения: 2 196
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=14032.0
А предишните ти пратих като вариант,в краен случай,ако нищо друго не ти допадне. Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 2 896

Ама те не са за кърмачки, а са си съвсем нормални.

Пробвай в някой по-зареден магазин на Триумф.

Къде в София има магазини на Триумф?



моите съм ги купувала от магазин на края на ул.Оборище, малко преди подлеза под бул.Ситняково. Има доста модели и в магазина  за бременни под колоните на графа.

# 9
  • София
  • Мнения: 11 692
Къде в София има магазини на Триумф?



Не зная къде живееш,но добре зареден магазин на Триумф има на Пиротска,като тръгнеш от пазара към ЦУМ,в началото от лявата страна!
Друг добре зареден магазин има на Красно село,там има и втори,но по-малък.
От години нося почти само Триумф и пазарувам основно от Пиротска,а вече и от Красно село.

Общи условия

Активация на акаунт