Колко българи познавате.....?

  • 1 454
  • 35
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Става въпрос за колко българи познавате, които живеят извън България? Направих си малък списък, защото ми беше интересно......Ако решите да отговаряте на темата, моля, не включвайте хора, които са от форума..../ще стане объркване със статистиката.... Wink/. Слагам децата към българчетата, с надежда, че малко или много такива си остават.

1. Канада- 1 първи братовчед+ жена+ дете
                   1 позната от лятните ми ваканции + дете
                 
2. Америка- 1 братовчедка + мъж българин

3.Франция: 1 позната от лятните ми ваканции + дете

4. Гърция: 1 приятелка от детските ми години

5. Холандия: 1 + 2 деца+ майка й
                      1+ дете
                      1+ дете 
                      1 мъж известен художник
                      1 жена- известна пианистка
 6. Испания- 1 приятелка

Сега не се сещам за други, ама и 20 човека са много.... Confused А вашият списък?

Последна редакция: нд, 26 фев 2006, 20:12 от Kalinka

# 1
  • Мнения: 7 837
Само във Флорида са около 25.
Из Европа - 10-тина познати и приятели
Израел - братовчедка със семейството й

# 2
  • Мнения: 3 394
САЩ- най-добрите ни приятели с мъжа ми
Англия-доста, няма да ги броя
Франция-2 бивши съученица
Гърция-двама приятели, единия май се е прибрал newsm78

Останалите-най-страхотните и безценни хора, които познавам са си в бг и имам чувството понякога,че крилете са ми отрязали без тях Cry Cry Cry

# 3
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз нямам близки роднини в чужбина. Две приятелки, едната е в Гърция, другата във Франция (и се оказа че пише тук Wink). Иначе познати доста и на всякъде по света Simple Smile.

# 4
  • Мнения: 1 393
О, боже, ами много (то с тези темпове на емиграция от България и както сме се пръснали из цял свят... Wink)

Тук, в САЩ:
-във Флорида- наистина много (десетки, да не кажа стотици), но съм в постоянни и приятелски отношения с не повече от 20-тина. Останалите- запознавала съм се, виждала съм ги тук и там, учили сме в един университет или сме живели наблизо- ей такива работи.

-в Пенсилвания- сигурно 50тина (близка съм с около 5-6)

Имам приятели и близки познати във Вашингтон (града, не щата), Чикаго, Бостън, Мичиган,  Калифорния (СФ, ЛА и Силиконовата долина), Ню Йорк, Охайо, тези поне се сещам в момента.

Имам близки приятелки в Италия, Франция (там имам и роднини), Белгия, Англия...

О, в Канада също, да не забравя имам приятелка.

А познати (като бивши съученици, съседи и т.н.) -къде ли не, то не е за изброяване.

Да, пръснали сме се навсякъде май... Wink

# 5
  • Мнения: 398
Аз нямам близки роднини в чужбина.
И аз така.

# 6
  • Spain
  • Мнения: 3 750
20-на тук в Испания
и около 10 4овека из Европа-та
 в Сащ и Канада и на други места по света май  компанията не завоювала терен Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 098
Към стотина познавам тук из цяла Испания
Франция_едно семейство
Италия_ две
Дания _двама мои приятели
Германия_двама приятели на мъжа ми
Турция_две съу4ени4ки
Щатите_4етири близки семейства.

# 8
  • Мнения: 7 430
В Америка и Канада - никой  Wink
В Испания - 1 семейство приятели
В Австрия - 1 семейство приятели, които лятото се прибират в Бг

...и май това е Wink

Не са мноогооо Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 596
Много са, наистина много хора са навън. Като се замисля, че и на мен вече тук ми писна и ми се ще да зиминем с детенцето в Щатите и ...

В Америка: 1 втора братовчедка, 2 семейства с по 3 деца
В Германия: бившата ми съквартирантка, на която съм кума с 1 детенце.
В Испания: 2-ра братовчедка с мъж и дете
В Норвегия: Приятелско семейство с 2 деца

Последна редакция: нд, 26 фев 2006, 20:54 от Bisi

# 10
  • Мнения: 619
mного ,ама малко са истинските приятели,на които може да се разчита.

# 11
  • UK
  • Мнения: 1 334
ами тук познавам доста, но да кажем поддържам редовен контакт с трима. най-добрата ми приятелка живее във Вашингтон от няколко години. Имам близки приятели (семейство с дете) в Дуисбург и това лято ще ги посетим  Grinning Много познати/роднини имам, които в момента са в Испания, Италия и Канада, но не се чуваме редовно (примерно веднъж годишно), та не знам дали да ги броя. а, и на сестра ми приятеля в Солун, значи ги вързах десетина  Grinning

# 12
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Имам впредвид по принцип....Малко като статистика, а не само приятели, роднини и тези, които са ни близки.....Винаги ми е било интересно дали можем да се преброим българите по света и затова една малка форумска статистика....

# 13
  • Мнения: 1 393
mного ,ама малко са истинските приятели,на които може да се разчита.
Ама аз мислех, че става въпрос колко българи просто познаваме в чужбина. newsm78

То ако става въпрос за истински приятели, на които може да се разчита, и моите са много малко. Wink

# 14
  • Мнения: 3 098
mного ,ама малко са истинските приятели,на които може да се разчита.
Ама аз мислех, че става въпрос колко българи просто познаваме в чужбина. newsm78

То ако става въпрос за истински приятели, на които може да се разчита, и моите са много малко. Wink
И аз така разбрах въпроса.
Ина4е ако ставаше въпрос за добри познати или приятели,испанската бройка Щеше да е доста малка.

Общи условия

Активация на акаунт