Ето ме и мен накрая-седмица щастлива ви желая!-27.02-05.02.

  • 4 663
  • 102
  •   1
Отговори
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Здравейте мили мои!
Надявам се вече да се включвам и да се взимам в ръце.
По-нататък в темата ще кажа как са нещата при мен,че да не започвам в началото с проблеми Peace
Много здраве,весели усмивки и само добри новини!
Бъдете здрави и се обичайте! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 1
И аз се добрах до компютъра най-накрая за малко. Ние сме болни4ки, пак тръгна от каката и нейната детска градина, подреди се и дребуса след нея. Аз си търся работа, че нещо не ме свърта, но нито съм сериозна, нито пък ако решат да ме вземат ще запо4на - май по-скоро си отварям повече работа, не че другата ми е малко. Ния не е млъквала вече месеци наред, само като се сетя, че до преди 1 година  й се молехме да каже "мама", а сега я "молим" учтиво да брои до 20 на ум и чак после да зададе поредния въпрос.
Целувам ви и ви прегръщам
Дали да сложа малко (МНОГО) снимки да ни се порадвате? newsm78
http://community.webshots.com/user/toshence

# 2
  • Враца
  • Мнения: 871
                              Здравейте мами! Peace
 
Здравей мерката,ти беше първия човек който ми писа във форума и ми подаде ръка.Много ти благодаря    bouquet .Благодаря и на всички , че ви има.При нас нещата са са такива:Свикнахме  с апаратчета  и се учим сега на упражнения , докато дойде тази имплантация  newsm17.Желая ЗДРАВЕ на всички . Успех! newsm10

# 3
  • София
  • Мнения: 4 883
Здравейте и от мен!
Искричке, много се радвам, че си вече тук- в нашето голямо семейство. Голяма изненада си ни спретнала с това, че първа си пуснала седмичната темичка, и се надявам скоро да ни разкажеш повече за теб и всичко, което е вече зад гърба ти.

Мерката, много са ти хубави дечицата..Радвам се, че си щастлива мама и се надявам твоето бърборанче да продължава да те радва.

Марго, браво, че вече сте няколко крачки напред с апаратчето..Пожелавам ви все така да вървите напред!

Наде, как сте с Дани на това мразовито слънчице?

Нанди, Мими как е, има ли нещо ново при вас?

Хайде всички, хващайте по една химикалка и се разписвайте тук..

# 4
  • Мнения: 3 698
Искрице, добре си се завърнала  Hug  bouquet
Мерката, много сладки дечица имате, бързо да оздравявате!
Бременните майчета как сте?
На всички-хубава седмица без болести и с много радости  Heart Eyes

# 5
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Добър ден Hug
Да се разпиша за седмицата.че кой знае кога пак ще имам време Embarassed
На всички първи зъбчета - честито  bouquet

На проходилите - браво, смело напред

На бъдещите мами - хайде, смело и умната, да ни докарате по едно красиво същество, и да се пазите Hug

За мен няма да пиша, че няма да стигне форума Wink
Радвам, се че поне ви чета

# 6
  • Мнения: 1 271
С или без писалка ето ни и нас - добро утро и усмихната, здрава седмица ви пожелавам.
Ние сме си удома - имаме баба и вуйчо на помощ и решихме да не го пускаме на градината днес.
Тате чете за изпит - тази нощ пътува и утре е на изпит и ще се върне вероятно по нощите. И аз затова си имам бавачки.
Чувствам се добре нямам болезнени контракции още и си действам по задачите.
толкова от мен за сега - до скоро и Бог с вас
  bouquet Simple Smile Hug  bouquet

Хей Искрице добре дошла и от нас  Hug Hug Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 333
Здравейте, приятна и успешна седмица на всички !

Искрица много се радвам, че вече си сред нас   bouquet
През цялото време което те нямаше си мислих за теб и Калоянчо и се молих да сте добре. Не смеех да те безпокоя по кюто. Много сърдечни прегръдки от мен и малката Мими!!!!

Искам да споделя нещо хубаво -Мими прави някакви опити да издава звуци... мисля че е гукане и това ме прави много, много щастлива. Трудно й е с разполагането на езичето в устата, но се бори малката и от време, на време излиза звук . Получава се най-добре когато я друсам -тя обожава това, грейват и очичките, а после прави устничките в много интересна форма и изгуква. Учудва се на собственият си глас и започва да върти глава .... от къде дойде сега този звук, мама ли каза нещо или тате.... но сигурно ще посвикне и няма да се шашка милата. И дано все по-често й чуваме гласчето, толкова е нежничко и слабичко Simple Smile
Момичета толкова съм щастлива, но и ме страх... вие знаете защо... дано не е краткотрайно щастието ми .

Хей болничките бързо да оздравявате- сиропчетата да подействат и мамите да спокойни за дечицата си .

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Искрице, добре си си дошла. Радвам се, че пишеш - споделянето винаги е правилния път към преодоляване на проблемите!
 Целуваме те с Дани-бебе и ти желаем една лека и ведра седмица, пълна с много щосливи мигове!

На всички други - бъдете живи и здрави, и нека щастието и късмета не подминават домовете ви тази седмица! А най-хубавото да идва от напредващите малки дечица!

# 9
  • Мнения: 480
Привет на всички и от мен!
Браво на малката Мими-все така ще е Нанди само хубави неща вече ще ти се случват сигурна съм!
При нас не са хубави новините.Изследването на Айда за стойноста на фенилаланина от миналия понеделник е много ниско-нормата е 2-8  а при нея 0.2.Натъпках я с кисело мляко че да видим в петък какъв ще е днешния резултат.Лошото при нашето заболяване е че са еднакво вредни и ниските и високите стойности.Ама така е като е злояда и не ще да яде-на маймуна съм се обърнала а ефекта е нулев.
И като капак нещо отива да се разболява и накашля.Педито каза че гърдите са чисти и още сме само на сироп така че дано ни се размине антибиотика.
На бременните мами желая спокойствие и здраве!
Да няма болни дечица а само палави!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 262
Вече съм си у дома!(За който не е разбрал за да не се чуди, бях 6 дена в болницата)
Изследванията са ми добре, само че имах много засилено прескачане на сърцето, от което не можех да дишам чак нормално! Смениха ми хапчето за кръвно (аз съм си с хипертония) с едно друго, на което пише че е противопоказно за бременност и съм много притеснена - Атенолол! Доктора ме успокоява, но аз съм майка и знам че понякога никакви думи не стигат до сърцата ни! Вярвам обаче, че всичко ще е наред. Искам поне да вярвам.
Четох за Лети и Бети и много ми домъчня, оклюмах тук и сега незнам какво да кажа на тази майка и това красиво момиченце. Освен, че съм с вас и бих опитала да се свържа с този Фонд, за който говори Йосариан! Поне да получите информация някаква!
Казвам здравей и на Искрица, чакаме те тук и ни липсваш, ти си силно и мъжко момиче надявам се да се справиш с новосъздалата се ситуация. Обичам те много, заради самата  теб, а и заради силната светлина, която струи от тебе! Ти си знаеш!
Светльонке-бърборонке, стискай още малко, ако знаеш как искам и аз да съм вече в 9, а ти беше ли така в началото, аз нямам търпение да минат тези месеци! Термина ми пак е нов, вече трети за тази ми бременност, ще си умра от смях, сега пък е 21 август, а аз съм в 14 седмица. Това бебе милото докато се роди, много промени ще настъпват, хехехехе! Така че в началото на август  и аз може да си гушна едно момиченце (такова си го поръчвам от сега).
Нанди само такива неща да пишеш вече, хубави и оптимистични!
Надеееееееееееееееее, шъ тъ бия, бия, бия, ама с целувки, поспри сърчице неуморно! Честито зъбче!
Срам ме е, че стана пак дълго, на всики други, нали си знаете, аз много ви обичам и слушам ще се пазя и заради вас! После заедно ще го гледаме бебешорчето, има да му се радвамеееееееееееее!

# 11
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
 Привет и от мен! Ние пък спряхме засега приема на аминокиселината и Наталия е по-спокойна и весела отколкото преди това, направо не мога да я позная. Вече нищо не мога да си обясня.
Мамите, чиито деца са с неврологични проблеми - четохте ли предложението на д-рЧавдаров? Направо завиждам на Софиянки  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 2 356
Здравейте и от мен!
Лека и безпроблемна седмица на всички!  Hug   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 4 883
Нанди, много се радвам, че си малко по-спокойна и много по-щастлива. Дано Мими започне скоро да върви само напред и освен хубавото гукане, някой ден да сбъдне мечтата ти за "Мамо, обичам те". Ето, вече и Искрица е тук, тя ще ти помага много със съвети, кураж и сила. А всички ние- с каквото можем.

Мамо Иги, радвам се, че вече си у дома и се грижиш на пълни обороти за двамата си мъже. Дано те слушат..Знам колко бавно минават тия 9 месеца и колко голямо е нетърпението да видиш личицето на малката точица, която расте в теб, но ще дойде август и ще си имаш малко сладко момиченце. Щом го искаш без пишка, няма начин да е със.

Любознателна, радвам се, че Наталия е добре, с или без тези добавки. Чудно защо така някой път илачите действат не както сме очаквали?!

Ето например, аз купих на Бобо "Златното чудо" за деца, което уж засилвало имунитета и апетита, но откакто започнах да му го давам, той просто спря да се храни. Ама не иска даже любими храни, което ме озадачава, но е факт.

Така, че правилата дето си имат изключения, може да се окажат изключения без правила..

# 14
  • Мнения: 4 414
добре дошли на Искрица и мама Иги!
мила Нанди, надявам се това да е само началото от многобройни добри новини за твоето сладко слънчице!
Любознателна, много се радвам, че Наталийка е спокойна най-сетне! дано се задържи така!

Ния е на ясла за ден 1-ви. добре го понесе - влезе веднага при децата и след това се нареди на масата да яде hahaha сега говорих с директорката - каза, че плакала като си лягали/както и очаквах/, ама се успокоила...
мислех си, че като я оставя в яслата, ще свърша мноооооого неща, които отлагам с месеци...ама ей на! въртя се из празната къща и нищо не правя и ми е едно никакво Embarassed само чакам да стане 5 часа, че да си прибера голямото момиче...

Общи условия

Активация на акаунт