д-р Малинова от ВМИ - Пловдив?

  • 11 183
  • 7
  •   1
Отговори
  • Торонто
  • Мнения: 837
Момичета, някой раждал ли е при д-р Малинова от ВМИ - Пловдив? Много ще съм благодарна за мнения тъй като ми я препотъчаха горещо, а аз нямам никаква представа за нея...

# 1
  • Мнения: 9 089
За Мария малинова ли става въпрос?
Ако да, била съм при нея на преглед, много приятна жена, добра, взима скъпичко в частния си кабинет, има и доста опашки отпред...предполагам това говори добре за нея  Simple Smile

# 2
  • Торонто
  • Мнения: 837
Не й знам малкото име. Но аз и в една друга тема казах (сега не мога да я намеря) че моя гинеколог ми каза за раждане да е мъж (препотъча д-р Крумов от ВМИ) защото "женорята са по-пипкави и мудни"Simple Smile) Та ако някой е раждал при малинова ще се радвам да сподели опит добре ли се е справила. А си мисля да съм при нея че може да ме заведе добра нейна позната там. Тъй като вече ми се повдига от лошо лекарско отношение даже и като плащам реших вече да действам и чрез познати.

# 3
  • Мнения: 9 089
Като искаш да е мъж, избери си някой от списъците тук, има мисля 2 или 3 теми за кадърните гинеколози в Пловдив, определно ще ти се набият на очи имената на добрите, доста мами ги хвалят. Малинова я остави, тя като цяло си е муден човек, при секцио не знам как би се държала  Simple Smile
Доста мами са доволни например от Теодор Мерджанов (аз също, и то много), ако искаш потърси инфо за него тук, има го споменат в няколко темички  Wink
Успех каквото и да избереш !

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 701
доц.Малинова имаш впредвид, нали?Много е любезна и мила,но специално операциите как води не знам.Но пък за да е доцент -предполагам е добра във всяко едно отношение!
Успех ти желая!  bouquet

# 5
  • Мнения: 9 089
Но пък за да е доцент -предполагам е добра във всяко едно отношение!
За жалост това не винаги означава професионализъм Sad
Не става въпрос конкретно за Малинова де Blush

# 6
  • Мнения: 3 166
извинявайте, че се намесвам  темата, без да съм наясно за кого точно говорите. Не съм от Пловдив и затова питам. Скоро раждах при една доц. Малинова в Пловдив. Раждах в новите хирургии на Пещерско. Втрещена съм от липсата на всякакво внимание към мен и от грубото отношение. Родих преждевременно в началото на седмия месец. Още като ме приеха, без да ме прегледа каза, че нямало какво на какво да се надявам. Бебето ми почина... Бяха зверски груби и незаинтересовани. Може би не става въпрос за същата докторка. И ако е така, се извинявам.

# 7
  • Мнения: 25
Ако става въпрос за доц. Малинова от Хирургиите на Пещерско шосе, аз също съм на мнение,че е много груба.

Общи условия

Активация на акаунт