помогнете-гадни пъпки

  • 644
  • 7
  •   1
Отговори
CryЗдравейте,момичета!Винаги съм се гордяла със страхотната си кожа на лицето,но напоследък се появиха отвратителни пъпки.Спомням си,че имаше тема,свързана с приемането на сяра эа иэчистването им.Какво беше съотношението сяра-мед?А знаете ли други методи за лечение?

# 1
  • Мнения: 1 734
Вземи си от аптеката Скинорен, това е крем и се нанася само върху засегнатите участъци. Има ефект

# 2
  • Мнения: 12
Ето и една рецепта от мен.Гарантирам, че резултатите от нея са отличин, защото е пробвана лично.А и де що имаше пубертет около мен/познати/ всичко си махна пъпките, ето с това:
1 шише салицилов спирт.
1 блистер /10 бр./ антибиотик хлорнитромицин
1 с.л. сяра.
Всичко се изсипва в шишето със спирта./Антибиотика е на капсули и всяка се отваря и се изсипва прахчето от нея./
Вечер се измива лицето и се маже с въпросният лосион, като се приспива с него.Сутринта, като се измие лицето се маже с крем "Здраве".Ако случайно кожата започне да се лющи се използват таолетни трици.
Дано да съм полезна с тази рецепта Hug

# 3
Ako pitate men tvardo sam za hodeneto pri kozmetik,az go pravia redovno,osobenno sega kato sam bremenna i moga da vi kaja 4e kakvoto i da pravite na liceto si edva li 6te e po dobro ot tova koeto 6te napravi kozmeti4kata,vse pak ako popadne6 na dobra,hodi reddovno i sama 6te se obedi6 v efekta Simple Smile!!!

# 4
  • Мнения: 27 524
Щом досега не си имала,това е някакво вътрешно замърсяване според мен или хормонала обърквация,а дали със сяра може да се оправи... newsm78 Аз знам,че с бирена мая се чисти организмът,за сярата не знаех.

# 5
  • Мнения: 357
И аз съм за козметик! Но си намери добър козметик, който не само да ти предложи процедури за почистване, но и да ти препоръча лечение и козметика. Скинорен действа, има и други Далацин Т, Зинерит, Лизанел всички са ефикасни, но трябва професионалист да види проблема и да ти препоръча най-подходящия продукт.
Аз не съм козметик, но работя в козметичен салон и виждам ефекта при клиентите на колежката ми, но резултат се постига с упоритост и предимно с медицинска козметика.
Само не се опитвай да си чистиш пъпките сама, защото ще задълбочиш проблема  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 793
мисля си, че ако ядеш много сладки неща е добре да ги ограничиш, защото от тях излизат пъпки. Въобще промени хранителния режим и съм сигурна, че това ще се отрази добре на кожата ти. Другите вече са те посъветвали за посещение при козметик и медицинска кзометика.  Simple Smile

# 7
Благодаря за отговорите.За утре имам записан час при козметичка.

Общи условия

Активация на акаунт