Чиполино Он Роуд, Чиполино Каролина или Фламинго?

  • 2 219
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 277
Здравейте,
ще трябва да си купувам лятна количка и засега съм си харесала тези три модела. Обаче все още се двоумя коя да е? Вие коя от трите бихте ми препоръчали?

# 1
  • София
  • Мнения: 610
Привет!И аз като си купувах лятна количка се чудих дали да е Каролината или Фламинго.В крайна сметка след като престоях в магазина достатъчно и ги пробвах си взех Фламингото.Мога да ти кажа,че съм много доволна,второто дете сега пак с нея го разхождам(аз си я купих лятото на 2004 г.),дори и в снега сме излизали.Основното предимство според мен е,че има поставка за крачета и като заспи детенцето,не му висят.Има си и три положения,кош за багаж ..и т.н.-а на всичкото отгоре ми се струва като перце(в сравнение с комбинираната ми количка напр. Wink).Успех в избора! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 609
Ние сме с Чиполино-Каролина, много съм доволна Peace.

# 3
  • Мнения: 17 402
Привет!И аз като си купувах лятна количка се чудих дали да е Каролината или Фламинго.В крайна сметка след като престоях в магазина достатъчно и ги пробвах си взех Фламингото.Мога да ти кажа,че съм много доволна,второто дете сега пак с нея го разхождам(аз си я купих лятото на 2004 г.),дори и в снега сме излизали.Основното предимство според мен е,че има поставка за крачета и като заспи детенцето,не му висят.Има си и три положения,кош за багаж ..и т.н.-а на всичкото отгоре ми се струва като перце(в сравнение с комбинираната ми количка напр. Wink).Успех в избора! Simple Smile

И аз съм с Фламинго. Единствен недостатък е, че се късат пружините  на задните гуми, но моята е по- стар модел. При новите го няма това нещо  newsm10

# 4
  • Мнения: 397
И аз се чудех между Каролината и Он Роуд до събота. Взех си триколката, не съм я пробвала на външен терен още, но в апартамента добре върви Laughing. Единственото което виждам като недостатък е, че е малко тясна, но нали е лятна, иначе е много лека и маневрена, ако се окаже и здрава грешка няма да има. Успех в избора и да се зарадваш с нова количка Grinning

# 5
  • Мнения: 261
Чиполино Каролина-страхотна количка newsm10!Сина ми е вече на 3 години и половина и го мързи да ходи.14 килограма е  и отдолу като я натоваря с торбите от пазара,и като овеся на дръжката и ранницата на бати,когато го взимам от училище-вие смятайте за какво натоварване става дума.И в сняг и в дъжд(има си и дъждобран), не ме е изоставила.Много здрава и удобна количка-няма да сгрешиш! smile3521

# 6
  • София
  • Мнения: 311
Аз си купих миналата седмица Chipolino Prima, която се оказа невероятна! Много е лека и има легнало положение на гръбчето. Мисля, че този модел е обновената Carolina. Препоръчвам я горещо!

# 7
  • Мнения: 1 277
Благодаря на всички за съветите Hug.
Вчера с нашия тати видяхме количките още веднъж и триколката Он роуд отпадна като вариант. Така че ще е или Каролона или Фламинго.

# 8
  • Мнения: 1 489
Ние сме с Каролина и съм страшно доволна от нея.Има се дъждобран,масичка за детето и майката.Когато заспеше малката й свалях масичката по-надолу и ни служеше за поставка да не й висят краката.

# 9
А можете ли да ми кажете дали тези колички влизат в релсите на подлезите на Метрото?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 326
И мене ме интересуват количките Чиполино Каролина и Фламинго- Маг Ингланд. Мисля, че Фламингото е по-леко-6 кг.

# 11
  • Мнения: 7 106
Още един глас за Каролина-та. Ползваме я вече 1 година и не е мръднала, много е удобна, лека, маневрена, хубава и т.н. и т.н.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 326
Сега видях, че Каролината е 8 кг, според мен са доста и май отиваме на варианта Фламинго-6кг, само дето не се чуват много отзиви за тази количка.Ето да я видите:
http://www.shtarkel.com/m6.html

# 13
  • Мнения: 1 059
Ние сме с Каролина и съм страшно доволна от нея.Има се дъждобран,масичка за детето и майката.Когато заспеше малката й свалях масичката по-надолу и ни служеше за поставка да не й висят краката.
и аз съм за каролина ползвам я вече година и половина- нямам никакви гзрижи с нея. А също така и много ми харесва новата на чиполини Прима тя е подобна ама по добра

# 14
  • София
  • Мнения: 626
Ние сме с Он Роуд, даже и зимата си изкарахме с нея с чувалче giordani.

Общи условия

Активация на акаунт