Отговори
  • Мнения: 272
Здравейте, мами от Пловдив. Отдавна плануваното и все отлагано пазаруване в Пловдив ще се осъществи този уикенд. Чакам го с нетърпение. Причината, че ходим в Пловдив да пазаруваме са, че е супер на една пешеходна улица да има всичко. На Татито му е супер кеф и аз вече две години не мога да го накарам да си купи нещо сериозно от софийските магазини. Другата е Вис Виталис- имат един модел боди с платка отпред, който го няма другаде, а на нас ни е супер удобен, защото са ни дебели краченцата. Сега по същество. Дали има още намаления и кажете къде има нещо свежо за мами и за татковци. За бебочка разбрах, че трябва да се види магазин Рошко. Дали работи в събота? Денди заслужава ли си и къде е точно? Нещо друго? Ако дадете съвет за хотел /може и в околностите на Пловдив/, ресторант и културни мероприятия по това време съвсем ще Ви бъда безкрайно благодарна.

# 1
  • Мнения: 2 531
Склад и магазин Денди е до Вис Виталис!

# 2
  • Мнения: 2 220
Магазин Рошко работи в събота, но май до 14 часа. Не съм ходила и не знам какво предлагат в момента. А за хотел, зависи какво предпочитате. Ако търсите нещо скромно, в Кичука има доста приличен (тип семеен) на нормална цена, но е скромничък. Ако искате нещо по-лъскаво, всеки от по-големите става  Wink

# 3
Az ti predlagam h-l SEVAN HILS v staria grad na dve minyti ot zentara zenata za dvoina staia s spalnia,klimatik,vana i vsichki ekstri e megdo 50 i 60 lv.A za restorant EFIRA v kvartal KARSHIAKA,ako si sigorna moga da ti naprava rezervazia.Ne slyshai za magazin Dendi,zashtoto na nas ni se nalogi da si tarsim obyvki i otidohme tam i kato vidiah kakva kitaiska stoka predlagat shtiahme da pripadnem s maga mi na shashtoto mnenie sam i za Bis vitalis.Az speqialno sam fen na detski drehi i ostanah s vpechatlenieto,che v kvartal maracha e nai-hybavata stoka.Ako iskash neshto poveche da me pitash moga da ti dam moia adres.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
Далеч не всичко е на въпросната търговска улица Wink
Ако нещо те интересува по-конкретно, пиши на ЛС.

# 5
  • Мнения: 2 631
На главната улица, вече няма "нормален" магазин, в който да мога да си позволя, да влезна!  Naughty Може би "Ния и Дорадо" - правят истински големи намаления!  Peace
Иначе много зависи, какво си търсите и в какъв стил се обличате!? Не че мога да дам съвет, т.к. не съм от Пловдив....
Но и мен ме интересува, къде освен на главната, може да се прави шопинг - на добри цени - за мами и татковци, тъй като за малчовците - вече знаем! Така, че моля Praynig, споделете тук, а не на лични!!!

# 6
  • Мнения: 55
над магазина на Вис Виталис има новопостроен хотел.

# 7
  • Мнения: 272
Благодаря много на всички отзовали се, но честно казано очаквах да събера повече инфо. Освен ХУБАВИ бебешки дрешки ме интересуват мъжки дрехи и обувки и чак на последно място за мен. Ние ще "теглим един тигел по главната" при всички случаи, но наистина ми е по- интересно инфо за хубави магазини извън нея.
Така и не разбрах този магазин Рошко къде точно се намира. Веднъж го пише в Кичука, а на друго място в Кършияка. Не че знам къде са и двата квартала, но поне да питам на място. И къде е квартал Марача?
Странник, в подписа ти пише "производител на дрехи". Ще разкажеш ли?
И ни трябват ресторанти, подходящи да се замъкнем с бебочка- тя е на 6 месеца, т.е не трябва да е претъпкано, задимено и да има място за количката.

# 8
  • Мнения: 1 489
Магазин Рошко се намира в Кичука отстрани на бившите хали.Обувки може да намерите на ул.Иван Вазов.Цялата улица е само магазини за обувки,е има и други,но предимно за обувки преобладават.За ресторанти,където може да отидеш с дете не знам.

Общи условия

Активация на акаунт