Дъка "Бобит"

  • 731
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 251
Здравейте ,мамета!
Не знам на вас дали ви се е случвало това чудо?Влизайки в магазина и след 2-рата секунда ,докато малкия забележи стелажите на "Орбит" се чува неистов рев:"дъкаааа бобиииит" #Cussing out -което ще рече''дъвка орбит".Не ме притеснява факта ,че плаче всеки път за тях и се налага да купувам ,а това,че иска само "зеления",не там детските-"ягодка";"горски плод"и т.н.След 3-4 премятания мужду зъбите съответно е преглътната... Grinning Започвам да се замислям ,след като има дъвки за деца,да не би дъвките които се предлагат"не за деца" Grinning да му вредят нещо?Знам ли?Ако има някои мами които са компетентни по въпроса,нека ми отговорят Laughing Като се има в предвид,че ако реша да му давам дъвка-най-много по една ,две..а има дни когато не се сеща за тях/особено ако сме на хомеопатично лечение/-забравя за тях... wflag Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 268
Хм, аз вече бях започнала да се притеснявам, че моят юнак е пристрастен към тия пусти дъвки.  Laughing
Във всеки един магазин, в който влезем, напада зеления Орбит. А ако случайно не му купя, писъците са неистови. И той ги гълташе в началото, но аз му показах как да дъвче с предните зъбки и вече не гълта, а само изплюва, когато му писне. Пробвай, може и при вас да подейства номера.

Общи условия

Активация на акаунт