Пневмония.

  • 833
  • 5
  •   1
Отговори
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета много съм притеснена.На синът ми му откриха днес пневмония. Sad
От няколко дни,над вечер вдига температура.
Днес едва след снимката ни я откриха.Веднага ни назначиха инжекции гентамицин.Всеки ден по една.
Място не мога да си намеря.Аз съм от майките"Панники"
Не искам да го гледам така омърлушен.Не е присъщо за него.Непрекъснато вилнее и прави хиляди пакости.А сега, когато е болен само лежи и нервничи и се дере от ужасна кашлица. Cry
Въпросът ми е до кога ще продължава да вдига тази температура и кога ще има видим резултат от лечението?

# 1
  • Мнения: 8 459
Пневмония се лекува около 2 седмици.Спокойно,ще се оправи детенце,просто трябва да имаш търпение. Laughing

# 2
  • Мнения: 1 113
И дъщеря ми току-що изкара пневмония. При нас, обаче, лечението беше в болница, независимо, че имаше единични находки в десния бял дроб. Беше на АБ, три пъти на ден, вливаха й го през абокат (за да не я боцкат всеки път) и й даваха АСС - кидс. Температура вдигаше до 3-тия ден след започването на АБ. Кашлицата й спря след 7-мия ден.
Желая ви бързо оздравяване и се успокой, защото така няма да му помогнеш!   bouquet

# 3
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета,благодаря ви за куража от сърце. smile3525
Надявам се да се оправим бързо.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 745
Няма страшно ще се излекувате. След излекуването се консултирай с лекаря за послеоздравителния период.
Аз съм била с двойна бронхопневмония, на 1.4г, в б-ца. Повтори ме в 11ти клас Sad

# 5
  • Мнения: 666
Големия и малкия ми и двамата в момента са с трахеобронхит , ще се лекуваме 2 седмици с АБ , при пневмонията ако се повлияе бързо може да се съкрати до 10 дена лечението иначе средно се лекува за 14 дни- не се притеснявай всичко ще се оправи

Общи условия

Активация на акаунт