Не иска да пие вода.

  • 989
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832
Бебчо не иска да пие вода. Бутам му шишето, а той като усети че е вода, почва да реве. Изобшо не я харесва тая вода, пие много рядко. Страх ме е да не се обезводни, казаха ми да му правя млякото по разредено, че така поемало повече вода.

# 1
  • Мнения: 8 769
Не се притеснявай, когато му се допие вода на детето, ще започне да пие. Разреждай АМ с посочените пропорции, защото в противен случай или ще е недохранено бебето, или действително ще има вероятност от обезяодняване (ако водата е по-малко).
Детенце няма да се обезводни, ако не пие вода, защото приема достатъчно от въпросната течност с АМ. Няма страшно. Виж библиотеката в Хранене с АМ, както и множеството теми, посветени на късното захранване, недаването на вода до 6-я месец и т.н.

# 2
  • Мнения: 307
Опитай с чай.

# 3
  • Мнения: 415
Моите и сега пият вода с триста зора... Tired
Бебето докато го кърмих въобще не близваше вода, а сега му разреждам сока с нея.
Вода пие само от коритото  hahaha

# 4
  • Мнения: 46 437
Нормално за вашата възраст.

# 5
  • Мнения: 574
Не пиехме вода почти до годинката. Единствено имаше един момент когато спирах ношното хранене и само с топла глюкоза се разминахме. После и това отказваше и си пиеше само кърма. Щом неще значи не и трябва. Не разреждай млякото излишно

# 6
  • Мнения: 3 423
Да не е луд! Я, опитай с ракия, па да видим, дали няма да пие.  Laughing
Не, майтапът настрана, ама моята акушерка казва, че бебетата
нямат нужда от вода, жаждата се утолявала в първите минути
на кърменето, тогава кърмата е по-разредена, после идва гъстата
и се засища и гладът.

# 7
  • Мнения: 559
Не се притеснявай, беба вече 6-ти месец не пие вода. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 392
newsm78 Това пьк за какво?
Те бебетата маи по-добре знаят от нас бе,хора!!
Само защото сме си навили на прьста ,че ТРЯБВА да пие вода ,и на какво ли не сме способни Twisted Evil

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ами, като не иска не му давай.
Явно няма нужда.
Освен това той пие вода....тази в млякото, която хич не е малко...

# 10
  • Мнения: 1 427
Ние сме почти на година,но вода не пием-нито чай,сок и т.н.Кърмата е единствената течност ,която приема.От водата остава потресена-как не ме е срам да и давам такива гадости Laughing

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Хич не се притеснявай, като му се препие, сам ще ревне за вода Simple Smile
Няма бебе, което да е останало жадно или гладно Naughty
Не насилвай нещата, защото на сила, хубост не става

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И ние не пием,а ако пием е не повече от 20-30 ml на ден.Понеже шишетата за хранене и вода са различни от 2 дни я лъжа с шишето за мляко.Усеща се но изпива трийсетина ml.Лекарката ме кара да я уча,защото какво щяла да прави лятото.

# 13
  • София
  • Мнения: 43 903
е щом не му се пие на хлапето не го насилвай, то ако е жадно няма да откаже да пие... щом се чувства  добре не се притеснявай Simple Smile

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Лекарката ме кара да я уча,защото какво щяла да прави лятото.

БЪРДИИИИ, къде си, бе човек....
Не искам да съм гадна, ама....за ей такива педиатри си  мислех, докато пишех онова....

Какво ще прави лятото ли?
Ами...ако ожаднее ще пие вода, ама лятото! Да не говорим, че и тогава може да откаже и да наблегне на соковете и пресните плодове...
Няма нужда от тренировки от сега...

Общи условия

Активация на акаунт