Каква марка течни кристали използвате?

  • 1 553
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Днес се засилих да си купувам, и ми извадиха 4-5 марки Shocked И в крайна сметка не можах да реша какви да си взема newsm78 Предложиха ми също някакъв продукт на Вела - води се течна вакса( за блясък), но той е с фиксиращ ефект, и съвсем се обърках( а и аз имам нормална вакса). Нее знам какво да си взема за блясък. То не че на русото много ще блести, ама ме човърка да си купя някаква глезотийка за косата Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 6 155
Ползвам т. кристали на Биофарма  Peace
Но основната им цел не е да придават блясък, а да предпазват връхчетата от цъфтежи  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 1 621
На Биофарма. Други не съм ползвала. Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Christian of Roma взимам ги от фризьорката обаче,за професионална употреба са 100мл. 15лв.Много съм доволна от тях Joy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 295
На Биофарма  Peace

# 5
  • Мнения: 6 164
И аз на Биофарма. Grinning

# 6
  • Мнения: 302

На Биофарма.

# 7
  • Мнения: 5 299
Ползвам т. кристали на Биофарма  Peace
Но основната им цел не е да придават блясък, а да предпазват връхчетата от цъфтежи  Rolling Eyes
И на мен така ми казаха в магазина newsm78 Аз защо съм останала с впечатление, че придават блясък Blush Аз ходя да се подстригвам всеки месец, май няма да имам нужда от кристали при това положение - какво да ми предпазват връхчетата newsm78 

Искам нещо за блясъккккк bowuu

# 8
  • Мнения: 5 317

И аз изпозвам на Биофарма.

# 9
  • Мнения: 1 214
На Биофарма и аз ползвам.

# 10
А от течните крисали не става ли много мека косата и не се ли омазнява бързо? newsm78

# 11
  • Мнения: 1 214
А от течните крисали не става ли много мека косата и не се ли омазнява бързо? newsm78

Те се слагат за овлажняване ,подхранване и блясък и се слагат в крайщата , а не в корените.

# 12
  • Мнения: 292
На Биофарма. Други не съм ползвала. Wink

Ето тези!

# 13
  • Мнения: 35 951
на Биофарма слагам, но сега съм решила да си взема на Ейвъм маслото за сухи връхчета, за него също съм чула хубави неща; кристалите, според мен, придават и блясък, не е само срещу цъфтеж

# 14
  • Мнения: 891
На Биофарма !  Peace

Общи условия

Активация на акаунт