Спите ли на нощна лампа.

  • 3 072
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832
Искам да попитам има ли някой, който спи на нощна лампа през нощта. Ние сме така още от както се е родил. Незнам, мисля че на тъмно ще го е страх, пък и като се събуди да мога да го видя.

# 1
  • Мнения: 7 430
Сладкият ми спеше на нощна лампа още в началото до към 40-я ден.
След това вече го оставях на тъмно - сестра ми ме посъветва, понеже като свикне детенце така и после, като по-голямо по-трудно се отказва. Не съжалявам сега Naughty
На една приятелка вече не може да заспива без да е включена - на една годинка е.

Бих ти препоръчала да я загасяш вече, но все пак ти си решаваш Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Нощната лампа свети, докато и аз си легна, а Бебо е дълбоко заспал. През нощта сме на тъмно, няма проблем. Така "процедираме" от самото начало... smile3524

# 3
  • Мнения: 481
Първия месец, след като излязохме от болницата си включвах в контакта едно котенце-лампичка, което свети много слабо синя светлина, за да мога поне силуетите да виждам през нощта. След това когато децата започнаха да спят сами в стаята им я включвах няколко дни докато заспят, защото не плачеха като свети. Сега вече си спят на тъмно. И не протестират Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
Докато Дияна спеше при нас съм пускала нощна лампа само като се събуди, за да я преубуя, нахраня и т.н.
Когато стана на 1.7годишна възраст се преместихме в нов апартамент и я оставихме сама в стаята. Няколко пъти ме е молила да оставям нощна лампа, но след това ме е карала да я гася, защото й пречела.

Сега в момента съм залепила една нощна лампа на ТСМ (на батерии) над главата й. Но почти не я ползва.

И както е написала Дидка... до навик е.

# 5
  • Мнения: 1 393
В началото спяха на запалена лампа,но после на свело започваха да се заиграват и сега знаят,че на тъмно трябва да се спи Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Ние още спим на всетната лампа. Не мога да я видя иначе като ревне.

# 7
  • Мнения: 46 437
Не! Въобще нямаме нощна лампа. Вкъщи се спи на тъмно  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 392
Ние имаме една ,която се наглася на различни степени и я слагам на наи-слабата степен,хвьрля мьждукаща светлина,колкото да не си разбия главата о някои рьб,като скачам при всеки рев на малката нощем Laughing

# 9
  • Мнения: 2 047
  Спим на слабо осветление за да я наблюдавам през нощта.

# 10
  • Мнения: 3 356
Ние още спим на всетната лампа. Не мога да я видя иначе като ревне.
Не е въпрос на страх.Ако не е светната,аз ще се контузя пътьом.Сложила съм 25 W,еднам  свети,а ма е на другия край на стаята и няма как да я светвам само за проверка.

# 11
  • Мнения: 1 370
Нощната лампа свети, докато и аз си легна, а Бебо е дълбоко заспал. През нощта сме на тъмно, няма проблем. Така "процедираме" от самото начало... smile3524

И ние сме на този вариант все още

# 12
  • Мнения: 3 042
Да спим на нощна лампа откакто дъщеря ми се е родила преди 8г.  и вече сме си свикнали.

# 13
  • Мнения: 1 666
Вратата на детската стая има малко прозорче, така че вместо нощна лампа ползваме светлината на влюченото осветление на коридора. Но това е по-скоро заради мен, не заради детето - да мога да го проверя без много ставане и шаване ако промърка през нощта.

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не, моят син не може да заспи, ако му е светната лампата Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт