коректор

  • 715
  • 12
  •   1
Отговори
да знаете някой хубав коректор , че моят се свърши използвах на Орифлейм и искам да го сменя

# 1
Аз използвам на Каррол и съм много доволна а пък е само 2 лева.Супер е. smile3521

# 2
  • Мнения: 1 014
Аз използвам коректор на Revlon. Има много добра покривност и издържа цял ден. Нанася се с потупвания и е почти незабележим.

# 3
  • Мнения: 35 950
аз съм с Ейвънки течен и ми харесва
стик - до сега не съм попаднала на подходящ цвят

# 4
  • Мнения: 585
Аз използвам коректор на Revlon. Има много добра покривност и издържа цял ден. Нанася се с потупвания и е почти незабележим.
Интересува ме този коректор на Ревлон - кой точно е и течен ли е?
Ползваш ли го около очите?
Ако да, не е ли много гъст, имам чуството че ще се събира в гънките около окото.
Ако е същият, който пробвах де, ама не помня как се казваше.

Иначе аз ползвам в момента на Клиник, защото нещо не успях да си харесам друг на пазара тогава.
Този на Орифлейм не е много покривен, така че не знам какво точно търсиш, ако ти е добре не го сменяй - трудно се избира коректор.
Аз лично ползвам всеки ден, защото имам много прозрачна кожа по клепачите и ми просират веничките и без коректор изглеждам като недоспала.
Моя е 36 лв - бая е, но е доста икономичен.

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Коректорът, който използвам в момента е на MANHATAN. Течен, добре се разнася и като цвят ми допада.

# 6
  • Мнения: 5 317

Доволна съм от течният коректор на Буржоа.

# 7
  • Мнения: 18
Нещо за около очите да ми препоръчате?

# 8
  • Мнения: 1 014
kitti75, този на Revlon става за около очи. Има много добра покричност, перфектно покрива тъмни кръгове.

# 9
  • Мнения: 1 014
Само да допълня, че е много траен, издържа 24 часа и не се налага да нанасяш повторно през деня. Хубавото е, че не се забелязва.

# 10
  • Мнения: 1 934
Коректорът, който използвам в момента е на MANHATAN. Течен, добре се разнася и като цвят ми допада.

 newsm10 newsm10 newsm10

# 11
  • Мнения: 18
nidisvetq, каква му е цената ориентировъчно?

# 12
  • Мнения: 1 014
nidisvetq, каква му е цената ориентировъчно?
Не си я спомням с точност, но беше около 12-15 лв.

Общи условия

Активация на акаунт