майчинство-проблем

  • 432
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте,имам голям проблем.Фирмата от която взимах майчинството си преостанови дейноста си.Страшно сам претеснена и изобщо немога да спя.Немога и даси помисля да го взимам от социалните,защото там е само за 1 година,а ние сме сами и няма на кой да оставя бебо,зада почна работа.Живеем в Бургас.МОЛЯВИ дайте ми съвет,какво мога данаправя по въпроса.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 08:54 от Reza

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Според мен трябва да помолиш някой познат, който има фирма да те пише, че работиш към него на трудов договор и осигурена за всички рискове. Ти ще си поемеш всичките осигуровки докато родиш, пък после ще плащаш само към 6лв здравни. И аз имам подобен проблем, но малко се повъртвам, понеже термина ми е началото на юли. Ще се радвам ако поне малко съм ти била полезна.
Успех и лека бременност. smile3525

# 2
Blagodarq ti.Zabravix da pi6a,4e beb4eto nie na 5 meseca,dosega vsi4ko vzimax ot tazi firma.Imam vpredvit bolni4nite.

# 3
  • Мнения: 229
трябва преди да закрият фирмата да питаш счетоводителката, и да те уволнят тя си знае по коя т. от КТ и да си намериш фирма да те назначи на трудов договор.

Общи условия

Активация на акаунт