Съвет относно столче за хранене

  • 762
  • 13
  •   1
Отговори
Мили мами ,ако някоя е ползвала столче за хранене CAM-PIONE или NEO nato-MULTIPLO,нека сподели какво и е мнението....Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 10 758
Аз имам столче на САМ, но си нямам на идея какъв модел е.Според мен, всичките столчета вършат една и съща работа.Само че различните марки имат различна цена и допълнителни екстри.На дъщеря ми купих най-обикновенно на САМ, тогава струваше 120лв. - най-евтиното.Сега за сина не съм купувала, ползвахме това от каката.Само че, той изобщо не иска да седи в него, да е седял 1-2 пъти.И аз го прибрах.

# 2
  • Мнения: 2 270
моето столче е на ЧИПОЛИНО около 130лв Има 3 позиции на височина и на облегалката,малък и голям плот ,само се люлее на батерии,има и мелодии.Широка основа и е стабилно .ето снимкиhttp://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14452&AlbumId=43590&PhotoId=1783218

# 3
  • Мнения: 5 228
Нашето е Мултипло на Нео Нато и мога да го хваля с часове. И друг път съм писала -  това е столчето. Много комфортно, детето седиудобно, безопасно е, красиво, не запарва, изобщо нямам никакви забележки. Столчето на Кам е абсолютно същото, само марката му е различно. Имаме и Чиполино, и изобщо не може да се сравнява. Абсолйтно ти го препоръчвам.

# 4
  • Мнения: 2 768
CAM-PIONE  е старшно сполучливо столче! Аз го ползвам от март месец миналата година (когато бебка беше на 3 месеца), в началото като шезлонг. Страхотно удобно, широко, с много позиции на седалката и на височината. Сгъва се и заема малко място, лесно е за пренасяне. Миналата година дълго проучвах пазара и се спрях на този модел като най-оптимален за цената си. А още колко майки се запалиха след мен...
А, и още нещо! Много красив дизайн и пастелни тонове е и страхотно ми се вързва с интериора! Все пак столчето стои няколко години в дневната, няма да загрозява пейзажа я! Crazy

# 5
Благодаря ви  bouquet
Много красив дизайн и пастелни тонове е и страхотно ми се вързва с интериора! Все пак столчето стои няколко години в дневната, няма да загрозява пейзажа я! Crazy

newsm03 и за мен важи също

# 6
  • Мнения: 919
За мен е предимство да има 4 колела, лесно я водя навсякъде с мен Simple Smile

# 7
И двата модела са с колелца

# 8
  • Мнения: 5 228
Ако се чудиш между двата модела, ще ти кажа, че единствено десените им са различни. Правят ги в една и съща фабрика, сравнявала съм ги, нямат абсолютно никаква разлика. Сериозно. Само етикета с името на марката.

# 9
  • Мнения: 3 153
Ако се чудиш между двата модела, ще ти кажа, че единствено десените им са различни. Правят ги в една и съща фабрика, сравнявала съм ги, нямат абсолютно никаква разлика. Сериозно. Само етикета с името на марката.
Точно така! Нео нато е дъщерна фирма на САМ, така че на практика само името е различно. Аз имам Нео нато и съм много доволна!

# 10
И цената  им  ли е еднаква? newsm47

# 11
  • Мнения: 5 228
Май да  newsm78.

# 12
  • Мнения: 3 153
И цената  им  ли е еднаква? newsm47
Мисля, че цената им е еднаква, но по мое мнение десените на Нео нато са доста по-красиви:)

# 13

Общи условия

Активация на акаунт