кървене след цитонамазка?

  • 1 954
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Момичета здравйте, някои от вас може да са ме прочели в другия клуб на бъдещи и настоящи майки, където пуснах една тема че съм притеснена от раничка на шийката на матката. Както и да е де...правих си цитонамазка, изследванията бяха хубави, доктора каза че за сега не се налага да се гори или да се третира изобщо по някакъв начин а просто по-често ще се следи. Обаче цитонамазката беше в четъртък следобед и от петък следобед насам, като ходя до тоалетна....не всеки път но по-често като се бърша и на салфетката има съвсем ама много леко бледо-розово течение някакво. Понеже съм на ОК от 6-7 месеца и около датата на евентуалната овулация все още имам някакво като доктора се изрази "стъкловидно" течение или секрет.....та сега това нещо е примесено с малко кръв. Ама не прилича като на кръв от цикъл а много леко розово и съвсем съвсем оскъдно! Днеска му се обадих да го питам понеже вече 5 дена продължава и той каза че не е от ционамазката а физиологично явление от овулацията! Ама се появи след прегледа. Една комшийка тука ми каза че преди 2 месеца била и тя на такова изследване и на нея както и сега всеки път по една седмица някъде и кървяло леко и да не се питеснявам. Незнам какво да си мисля. Една акушерка пък ми каза че не е нищо опасно но...си се протеснявам ! Кажете ми мнението си моля ви.

# 1
  • Мнения: 2 082
когато ходих предпоследният път на цитонамазка  и при мен се получи кървене ,само че беше кафяво.скоро ходих пак ,но нямаше нищо такова.на една приятелка също беше станало така-не знам дали е нормално.но ако е от цитонамазката -няма страшно-ще спре

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
През есента ходих на профилактичен преглед и ми взеха цитонамазка. 3-4 дни след това имах зацапване точно такова, каквото ти го описваш, и чувствах лек дискомфорт в областта на яйчниците - като пред цикъл. Според мен е напълно възможно да кървиш точно от цитонамазката.

# 3
  • Мнения: X
Благодаря много ! Дано наитстина да ебезобидно......аз слагам и вагинални талетки сега Трихомонацид...и може би и това съо влияе за да не спира все още...ако има нещо разранено, таблетките да дразнят още.

Общи условия

Активация на акаунт