Не иска вода, а мляко- на 1г 2м.

  • 383
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 275
От три дни не иска вода а налита на мляко ... това дете ще ме побърка, порасна и се сети за млякото.
Изяжда си около 200 г. манджа и след 5 мин изпива без пробле 120 мл мляко

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Това само би могло да те радва Rolling EyesТолкова майки се оплакват, че децата им не искат да близнат млкяко.Според мен млякото е по-добрия вариант от водата Confused

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Това само би могло да те радва Rolling EyesТолкова майки се оплакват, че децата им не искат да близнат млкяко.Според мен млякото е по-добрия вариант от водата Confused

Кое е притеснителното? Просто в момента е на такава вълна. Василена почти до 1г и 10м пиеше Нестле Джуниър.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
Проблема ми е дали дасе притеснявам или не ? Simple Smile
Страхме е дане почне да предпочита млякото пред другата храна

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Проблема ми е дали дасе притеснявам или не ? Simple Smile
Страхме е дане почне да предпочита млякото пред другата храна


Ами, едва ли. нашият тати се шегуваше с Васи, че млякото си имало отделно място.  Grinning

# 5
  • Мнения: 46 489
Супер  Grinning
Какво те притеснява?

# 6
  • Мнения: 3 042
Трябва да се радваш newsm44, че иска да пие мляко. Щом на детенцето му се пие мляко давай му. Дъщяря ми навремето пиеше много мляко, пък си ядеше и манджите. Сега  синът ми  изобщо не иска мляко нито ам, нито кисело, та все се налага да му го пробутвам в манджите. Вчера и "Милумил" му купих и него не ще да пие smile3511.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 275
Ами ние пием вкусно мляко - Фризо 3 с аромат на ванилия, по вкусно ми е от всичко друго досега (Милумили, Аптамили, Хиппове )...а аз не близвам прясно мляко.
Щом казвате, че не е проблем радвам се

Общи условия

Активация на акаунт