Бебешко матраче

  • 1 829
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 338
Мами, дайте идея какво бебешко матраче да взема, иска ми се да е нещо хем хубавко в смисъл качествено и в същото време да не е много скъпо.

# 1
  • Мнения: 228
Здравеи,аз лично си купих от пенолатекс,което се води антиалергично,не задържащо прах и акари,не се сплесква и е дишащо-78лв.След няколко месеца ще ти кажа дали е така,иначе има едни,които също са хубави с кокосови стърготини,които имат също добри показатели и струват около 40-50лв.Това е което мога да ти кажа аз.Успех в избора!

# 2
  • Мнения: 17 402
Аз също имам пенолатекс, много са хубави.

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Извинявайте, че се намесвам, но откъде сте купили матрачетата?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
На Таня матрака е с кокосови стърготини - марка Тед. Мисля, че ги продават навсякъде, където продават матраци - нашето струваше 45 лв и го взехме от един мебелен магазин на ъгъла на Стамболийски и Димитър Петков.
Иначе съм виждала детски матрачета в един голям магазин, спициализиран за матраци, възглавници и завивки на Стамболийски - някъде срещу НОИ се падаше  Simple Smile Там обаче бяха малко по-скъпи - около 70лв.
Успех в търсенето.

# 5
  • Мнения: 317
И аз си купих матраче от Пенолатекс...Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Цитат на: dezyg
Извинявайте, че се намесвам, но откъде сте купили матрачетата?


Нашето го взехме от "Креми-74" в Люлин. Имаше няколко вида и различни размери.

# 7
  • Мнения: 338
Благодаря ви много за отговорите, тази седмица ще се пусна на обиколка по магазините, но и аз се замислям за матраче от пенолатекс, а това с кокоса, с кокосови влакна ли е или стрърготини?Wink

# 8
  • Мнения: 1 800
Цитат на: stpetrova
И аз си купих матраче от Пенолатекс...Simple Smile


Би ли споделила от кой магазин и колко струваше?

# 9
  • Мнения: 228
Аз купих матрачето от пенолатекс от"Бебчо"-80лв.

# 10
  • Мнения: 17 402
Цитат на: Mischievous
Благодаря ви много за отговорите, тази седмица ще се пусна на обиколка по магазините, но и аз се замислям за матраче от пенолатекс, а това с кокоса, с кокосови влакна ли е или стрърготини?Wink




От влакна, доколкото знам.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 181
ние купихме комбиниран с кокос и пяна за 68лв(140/70),но го използваме едва от 40дни и не мога да кажа дали е издръжлив.

# 12
  • Мнения: 285
има на промоция в търговския комплекс в Люлин, магазинът за мебели се намира в приземния етаж, преди една седмица си го взехме нашия матрак за 52 лв., размерът е 140/70

Общи условия

Активация на акаунт