относно " johnsons babу oil"

  • 615
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 431
привет , ако някой ползва това олио нека сподели дали е доволен . Подариха ни го но чух много лоши отзиви

# 1
  • Мнения: 107
Върху бебета не знам какъв ефект има, но при мен е ужасен! Взех си го в началото на бременността, за да ми предпазва кожата от стягането и ужасният сърбеж, който имах. Освен, че не постигнах желаният ефект, омазах всички чаршафи, защото шишето много подлива. Има добър аромат, но той едва ли е достатъчен!

# 2
  • Мнения: 431
Значи ще го изхвърля не ми се рискува.

# 3
  • София
  • Мнения: 551
Върху децата не посмях да го използвам,след като се мазах с него като бременна и получих невероятен обрив,придружен от силен сърбеж.

# 4
  • Мнения: 513
Абе аз чесно казано си купих от Билла и вече стана 1м. го ползвам с бебка и няма проблеми , НО и аз съм чувала само негативни отзиви за Джонсън .

# 5
  • София
  • Мнения: 39 722
Ползвала съм го за Дияна, нямаше проблеми.
щях да кажа, че и сега го ползваме, но съм била купила Нивеа.

# 6
  • Мнения: 221
Ами и аз не посмях да го използвам върху бебето, но и при мен имаше неприятния ефект с подливане и оцапване на всичко около мен. Ноне съм имала обриви или нещо подобно, но....

# 7
  • Мнения: 3 089
моя приятелка е кожен лекар и казва, че през кожна клиника на ма минавали много бебета, обринати от различни продукти на джонсън - имало разни, които се произвеждат в турция (май там беше) и контролът на качеството им куцал. а все пак, като купуваш, никога не можеш да си сигурен къде точно е произведено нещото. не бих рискувала  Naughty

# 8
  • Мнения: 1 028
Бе аз имаше един период ползвах,ама то от Испания беше и нищо нередно или различно от "Бюбхен" не видях,ама тези тука кой знае къде ги правят.

# 9
  • Мнения: 5 265
Като бременна опитах върху мен. Две седмици чаках да ми мине обрива по краката  Sick.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Като бременна опитах върху мен. Две седмици чаках да ми мине обрива по краката Sick.
Аз също.Не бих го използвала върху бебето! Naughty

# 11
  • Мнения: 35 892
аз от шампоаните им съм виждала отвратителни неща - пърхут и косопад на главата на петгодишно дете! после я лекуваха много време с Нирозал  Naughty

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
До 10 месечна възраст мазах детето (тогава бебе) с преварен зехтин (има фамилна обремененост с алергии и умишлено не я мажех с масла и олио). На 10м я намазах с Джонсън, като мислех, че вече е голяма - и веднага се обрина, макар не тежко.

Мажа мене си, но наистина много зле попива и маже по всички дрехи и чаршафи. Гел-олиото е маааалко по-добре, в смисъл, поне се маже по-човешки, но пак бая мазни.

Виж, за масажи на либето върши страшна работа...тогава на кой му пука, че е омазан Grinning

Общи условия

Активация на акаунт